İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen "+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali"ndeki performansıyla beğeni kazanan Tamino, yeniden İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

TBMM ocuk İstismarının Araştırılması Komisyonu ilk ziyaretini İstanbul'a yapacak TBMM ocuk İstismarının Araştırılması Komisyonu ilk ziyaretini İstanbul'a yapacak

İKSV'den yapılan açıklamaya göre, sahne adı Tamino olan genç müzisyen Amir Moharam Fouad, yeni albümünün konserini 18 Şubat'ta Volkswagen Arena'da gerçekleştirecek.

Mısır'ın ünlü şarkıcılarından ve film yıldızlarından Muharrem Fouad'ın torunu olan Tamino, bu albümde kendi aile tarihçesi ile Orta Doğu ve Avrupa'nın folk, rock müzik geleneklerini dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Albüme katkı sunanlar arasında ise Radiohead'in basçısı Colin Greenwood, prodüktör ve ses mühendisi PJ Maertens ve davulcu Ruben Vanhoutte yer alıyor.

Konserin biletleri, 8 Aralık'ta İKSV lale kartlılara özel öncelikli ve indirimli satışların ardından 9 Aralık'ta Passo'da genel satışa açılacak.