ocuk Psikoloğum uygulamasıyla çocuğunuzun gelişim döneminde ona yardımcı olacak rehber yazılarını takip edebilirsiniz.

ocuk Psikoloğum Ekran Görüntüleri - 1 ocuk Psikoloğum Ekran Görüntüleri - 2 ocuk Psikoloğum Ekran Görüntüleri - 3 ocuk Psikoloğum Ekran Görüntüleri - 4 ocuk Psikoloğum Ekran Görüntüleri - 5 Volkan Yılmaz Volkan Yılmaz - 2 YIL ÖNCE GÜNCELLENDİ

ocuk Psikoloğum uygulaması çocuklarınızın gelişiminde ebeveynlere rehberlik etmeyi amaçlayan bir Android uygulaması.

ocukların gelişim döneminde, onların hareketlerini ve ruh halini doğru bir şekilde kontrol ederek sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamak ebeveynlerin en büyük sorumluluklarından biri haline geliyor. ocuğunuzun davranışlarından çoğuna anlam veremiyorsanız, bunun altında yatan ciddi bir neden olabiliyor. Bunu da bir uzman eşliğinde gerekli adımlar atarak çözebilmeniz mümkün. ocuk Psikoloğum uygulaması da birçok konuda ebeveynlere yardımcı olmayı amaçlayan bir rehber niteliği taşıyor.

Fiziksel Formüller Fiziksel Formüller

Psikolog Başak Ünver’in yazılarını okuyabileceğiniz, sorular sorabileceğiniz ve daha önceden sorulmuş soruları ve yanıtlarını okuyabileceğiniz uygulamada çocuğunuz için birçok faydalı içeriğe ulaşabilirsiniz. Davranış sorunları, teknoloji ve çocukla zaman geçirme gibi konularda birçok makale sunan ocuk Psikoloğum uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

kaynak: http://www.tamindir.com/android/cocuk-psikologum/