Survivor'da final heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı finali canlı olarak sunuyor. Acun Ilıcalının sunduğu Survivor Türkiye finalince Adem Kılıç ile Nisa Bölükbaşı birincilik için yarıştı.

Uzun bir açıklama yapan Program yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, yarışmacılara tek tek teşekkür etti. Yarışmada emeği geçenlere, izleyenlere ve katkı sağlayanlara Teşekkür eden Acun Ilıcalı, Fatih Terim'e ve eşine de teşekkürlerini ve saygılarını belirtti.

Survivor ile ilgili anılarını ve önümüzdeki dönemde yapacaklarını anlatan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da final heyecanı son hzıyla devam etti.

Türkiye'de geniş bir izlenme kitlesine sahip olan Survivor'da final gecesinde de adeta izlenme rekorları kırıldı. Milyonlarca kişi Sorvivor finaini canlı olarak izledi.

2022 Survivor şampiyonu için geri sayım sona erdi. Geçtiğimiz akşamki Survivor yarı finalde, final koltuğuna oturacak iki isim belli olmuştu. Yapılan Oylamada Nisa ve Adem, isimleri Batuhan'ın önünde çıktığı için finale kalan isimler olmuşlardı. Şimdilerde programın sıkı izleyicileri ve meraklıları "2022 Survivor şampiyonu birincisi kim oldu, büyük ödülü kim kazandı?" soruları cevap aramaya başladı. Heyecanlı bekleyiş sona erdi. İki finalistin sevenleri ve destekleyicileri peş peşe SMS'lerle şampiyonu belirledi. Peki, Acun Ilıcalı tarafından canlı sunulan 2022 Survivor şampiyonu birincisi kim oldu, büyük ödülü kim kazandı? İşte final gecesinden detaylar...

SON DAKİKA SURVİVOR ŞAMPİYONU BELLİ OLDU...

Survivor'da aylardır adada kıran kırana bir mücadele sürüyor. Survivor'a katılan yarışmacılar canlarını dişine takıp kupayı kaldırabilmek için parkurlarda kıra kırana yarıştı. Ve her hafta yapılan oylamalarla gerçekleşen elemelerin ardından geriye sadece Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı kaldı. 2022 Survivor şampiyonu az önce belli oldu.

Seversin 8. bölüm izle! Seversin 8. film linki yüklendi: Seversin oyuncuları kim? Seversin konusu ne? Seversin 8. bölüm izle! Seversin 8. film linki yüklendi: Seversin oyuncuları kim? Seversin konusu ne?

SURVIVOR ŞAMPİYON KİM OLDU?

Survivor'da finale kalan iki ismi geçtiğimiz gün açıklanmıştı. Oynanan yarışmada kıran kırana mücadelede Adem, Nisa'yı son anda yendi ve adını finale yazdırmıştı. Ardından ise 29 Haziran'da ise SMS oylamalarıyla finale kalan son yarışmacı Nisa oldu.

Survivor finalinde ise kazanan isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Bu sezonun şampiyonu Nisa oldu.