SON DAKİKA..Dolardan Tarihi Rekor İlk Kez Bu Kadar Oldu

Dolar hız kesmeden artmaya devam ediyor. Dolar ilk kez bu kadar yükseldi ve tarihi rekorunu kırdı. Türk lirası dolar karşısında her saat daha da değersizleşiyor. Bugün günlerden Pazar 12 Ağustos saat 22.44 dolar Euro ne kadar oldu. Haberin detayı ve gündem haberlerini yakından takip etmek için bizi takipte kalınız..

SON DAKİKA..Dolardan Tarihi Rekor İlk Kez Bu Kadar Oldu
12 Ağustos 2018 - 22:42 - Güncelleme: 12 Ağustos 2018 - 23:15

Son dakika! ABD doları, Türk lirası karşısında 7.20 seviyesini gördü. Euro ise 8,21'e ulaştı.Türk lirasının değer kaybı devam ediyor. Dolar, 7.20 seviyesini görürken Euro ise 8.21 seviyesinde işlem gördü.

ERDOĞAN'IN KONUŞMASI PİYASALARA BÖYLE YANSIDI

 

 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan bugün Trabzon valilik yemeğinde yaptığı konuşmasında, "Milletimiz müsterih olsun. Sanayicilerimize sesleniyorum. Bankalara saldırarak oralardan döviz alma yoluna gitmeyin. Battık gittik işi sağlama alalım yoluna tevessül etmeyin. Ederseniz yanlış yaparsınız.

 

 

Bu milleti ayakta tutmak sadece bizim görevimiz değil, sanayicinin tüccarın da görevidir. B planını C planını uygulamak zorunda kalırım bunu da böyle bilesiniz." demişti. Bu konuşmanın piyasalara yansıması dövizin daha da yükselmesi oldu.

Ayrıntılar geliyor...

kaynak haberler.com 

Bu haber 749 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort