Şok görüntü! Askeriyede esrar alemi yaptılar!

15 Mayıs tarihinde Youtube'a yüklene  bir video şok etkisi yarattı. Sosyal paylaşım sitesine düşen bir video, şok etkisi yarattı. Askeriyede çekilen bu görüntülerde, bir masa etrafında toplanan askerler esr

18 Mayıs 2016 - 10:55


Sosyal paylaşım sitesine düşen bir video, şok etkisi yarattı. Askeriyede çekilen bu görüntülerde, bir masa etrafında toplanan askerler esrar içiyor. KKTC'de kaydedildiği iddia edilen bu video, izleyen herkesi hayrete düşürdü!


Vatan savunması için, kutsal görevlerini yerine getirmek için gittiler, esrar alemi yaptılar. Sosyal paylaşım sitesi Youtube'a yüklenen bir video ile askerlerin esrar partisi herkesi hayrete düşürdü. 

"KKTC'de most sigara nasıl içilir" başlığıyla, Aptullah Şenkaya isimli kullanıcı tarafından Youtube'a yüklenen skandal videoda, yaklaşık on kişilik bir asker grubu masada oturuyor. 

Masanın üzerinde kuruyemişler ve bardaklar var, ellerinde ise cigara denen, içi esrar dolu bir tür sigara.. Sırayla elden ele gezdiriyorlar, arada bol bol küfür ediyorlar. 

KKTC'deki bir askeriyede çekildiği iddia edilen bu skandal video, tam 5 dakika 22 saniye sürüyor. Askerlerin esrar aleminde, kahkahalar havada uçuşuyor ve kimse onlara müdahale etmiyor. 

Ve o sırada birkaç kişi aynı anda telefonuyla bu manzarayı video olarak kayda alıyor.. 

Youtube'a yüklendikten sonra kısa sürede birçok izlenmeye ulaşan bu şok videonun çekildiği yer ise gerçekten KKTC mi, o net değil. 

Fakat mehmetçik terörle mücadele ederken, ardı ardına birçok şehit verirken böylesine skandal bir olayın yaşanması, herkesi hayrete düşürdü! 

 

http://www.ekonomikibris.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenler Günü anketinin sonuçları açıklandı
Öğretmenler Günü anketinin sonuçları açıklandı
Naci Ağbal'dan 20 bin öğretmen ataması açıklaması geldi
Naci Ağbal'dan 20 bin öğretmen ataması açıklaması geldi