Siyahi Süt Anne

Adam evlenir, 10 sene geçer çocuğu olmaz. Yurt dışına göreve gider.Hanımından gelen mektupta hamile olduğu yazılıdır. Yurda döndüğünde ise hanımı doğurmuştur ama çocuk siyahidir. Hanımına sorar. Hanım ne sizin sülâlede ne de bizim sülâlede siyahi değil, esmer bile yok; bu iş nasıl oldu?”

Siyahi Süt Anne
27 Haziran 2018 - 17:44

Adam evlenir, 10 sene geçer çocuğu olmaz. Yurt dışına göreve gider.

Hanımı :

– Çocuğu doğurduktan sonra sütüm gelmedi mecburen bir süt annesi tuttuk, onun sütünü emdi. Sütanne siyahidi herhalde bu yüzden böyle oldu.

Adam ikna olmuşa benzer ama içinde yine de ufak bir kuşku vardır ve “bunu bilse bilse annem bilir” düşüncesiyle annesine sorar.

Anne:

– Olmaz olur mu oğlum, tabii ki olur. Seni doğurduğumda benim de sütüm gelmemişti ve inek sütüyle beslemiştim. Bak boynuzların çıkmaya başlamış bile!

DAYAK YİYEN KADIN 

Kocasından fena halde dayak yiyen kadın doktora gider.
Doktor kadına sorar: -"Ne oldu size böyle ? -"Doktor bey ne yapacağımı bilemiyorum. Kocam ne zaman içip de eve sarhoş dönse beni gebertene kadar dövüyor.""Bu konuda size çok işe yarayan bir çözümüm var hanımefendi.

 Kocanız sarhoş olarak eve geldiğinde elinize bir bardak şekerli çay alın ve kocanız yatıp uyuyana kadar ağzınıza alacağınız bir yudum çayı ağızınız içinde
sürekli dolaştırın."


-"Peki doktor bey dediğinizi aynen yapıcam"

İki hafta sonra aynı kadın eli yüzü düzgün şekilde doktoru ziyaret eder ve doktoruna:

-"Evet doktor harika bir çözümdü bu. Kocam eve sarhoş geldiği her seferinde yatıp uyuyana kadar ağzıma bir yudum çay alıp ağzımı çalkalar gibi
ağzımda dolaştırdım; ve kocam bana hiç dokunmadı bile."

Doktor cevap verir:
-"Gördünüz mü ağzınızı kapalı tutmak ne kadar çok işe yarıyor."..


Bu haber 1110 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort