Sınıf Öğretmeni Kendini Asarak Hayatına Son Verdi

Sınıf öğretmeni olarak görev yaptığı Van'ın Başkale ilçesinden yaz tatili için Nevşehir'in Kozaklı ilçesine gelen genç öğretmen intihar ederek hayatına son verdi.

Sınıf Öğretmeni Kendini Asarak Hayatına Son Verdi
29 Temmuz 2019 - 11:19

Van'ın Başkale ilçesinde sınıf öğretmeni olarak yaklaşık 1 yıldır görev yapan 24 yaşındaki Fatma Kabukçuoğlu, Yaz tatilini geçirmek üzere ailesinin yaşadığı Nevşehir'in Kozaklı ilçesine geldi. Sabah evden çıkan Fatma Kavukçuoğlu, biraz uzaklaştıktan sonra tepelik bir alanda kendini iple ağaca astı.

Çevredekilerin Fatma Kabukçuoğlu'nu görmesi üzerine sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi tarafından kontrol edilen Fatma Kabukçuoğlu'nun hayatını kaybettiği belirlendi. Genç öğretmenin cesedi olay yerinde savcılık ve polis ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından Nevşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili olarak soruşturma başlattığı bildirildi.

İntihar ederek hayatına son veren Fatma Kabukçuoğlu'nun cenazesi memleketi Kozaklı'da dün toprağa verildi. 2017 yılında sınıf öğretmeni olarak göreve başlayan Fatma Kabukçuoğlu'nun Kozan Belediye Başkanı Akif Kabukçuoğlu'nun akrabası olduğu ve bir dönem Demirli ilçesinde CHP Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığı öğrenildi.

Bu haber 10666 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort