Seversin 8. bölüm tek parça izle! Seversin 8. bölüm full izle! Seversin son bölüm izle
Seversin 8. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Kanal D'nin sevilen dizisi Seversin'in her bölümü sevilerek izlenmeye devam ediyor. Seversin dizisinin konusu nedir? Kanal D’nin yeni dizisi Seversin’in oyuncuları kimler? Seversin dizisi konusu nedir? Başrollerini İlayda Alişan ile Burak Yörük'ün paylaştığı Seversin Dizisinin 8. bölüm full izleyebileceğiniz linki sizler için paylaştık. İşte, Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve sevilerek izlenen Seversin son bölüm izleyebileceğiniz link.
İlayda Alişan ile Burak Yörük'ün başrollerini paylaştığı Seversin 8. bölüm tek parça olarak elektronik ortamda yayınlandı. Dizinin son bölümünde neler yaşanacağı ise ileyenler tarafından merak konusu oldu. Diziseverler Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin 8. bölüm full izleyebilecekleri linki internette araştırıyor. 20 Temmuz 2022 tarihinde Seversin son bölüm full internete yüklendi.


Seversin dizisinin konusu nedir? Kanal D’nin yeni dizisi Seversin’in oyuncuları kimler?
Kanal D televizyonunun yeni dizisi Seversin, 1. ve ilk bölümüyle 1 Haziran akşamı görücüye çıktı. Eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile 2022 yaz sezonunda adından sıkça söz ettirecek Seversin’in yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, senaryosu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleminden çıkıyor.
SEVERSİN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?
Seversin dizisi konusu şöyle: Birbirine zıt iki kutupta iki gencin (Asya ile Tolga) kesişen yolları ve bu süreçte yaşanan eğlenceli ve romantik hikayeyi izleyicilerle paylaşıyor.
Asya, idealleri olan üniversite okumak isteyen ama bir yandan da AVM’de tezgahtarlık yaparak para kazanmaya çalışan bir genç kızıdır. Tolga ise kolay yoldan şöhret olmuş, tatminsiz bir aktördür.
Asya’nın ablası Nazlı oyuncu olmak istemektedir ve Asya’yı da peşinden sürükleyerek Tolga Tuna’nın dizi çekimlerini izlemeye gider. Nazlı’nın selfie isteğine Tolga’nın kaba bir yanıt vermesi Asya’yı çileden çıkarır ve genç kadın kendini beğenmiş oyuncuya haddini bildirir.


Dizisinin yayından kaldırılmasının ardından maddi açıdan uçuruma yuvarlanmanın eşiğinde olan Tolga menajeri Nesrin’nin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı elde eder. Fakat Tolga’nın yer aldığı projede başrol için hiçbir kadın oyuncu onunla çalışmak istememektedir.
Yapımcı Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken Nesrin yine imdada yetişir ve yeni bir teklifle gelir. Yeni kadın başrol oyuncusunu seçmek için herkese açık bir seçme düzenlenir. Asya'nın ablası Nazlı da oyuncu seçmelerini duyunca katılır. Nazlı her ne kadar hırslı ve potansiyeli olan bir oyuncu olsa da yaşanan tesadüflerin sonucunda Tolga ile baş rolü oynayacak kişi Asya olur.
Asya hiç beklemediği bir anda ve istemeye istemeye kendini romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların hayran olduğu Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

SEVERSİN 8. BÖLÜM İZLE
Seversin 8. Bölüm full izleyebileceğiniz link…  


SEVERSİN DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Burak Yörük - Tolga Tuna
İlayda Alişan - Asya
Zeynep Kankonde - Şerife
Nergis Kumbasar - Suzan
Ozan Dağgez - Ferdi
Ceren Taşçı - Nesrin
Ergül Miray Şahin -
İlkin Tüfekçi -
Yiğit Dikmen - Selçuk
Hazal Benli - Selin
Halil İbrahim Kurum