Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sanatçı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği arasında işbirliği protokolü imzaladı.
İki kurumun beraber yapacakları çalışmaları kapsayan protokolün imza törenine, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt ile Ahbap Şanlıurfa İl Temsilcisi de katılım gösterdi.

Ahbap Derneği ile Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü ile depremden etkilenen 1000 özel gereksinimli öğrencilere yönelik terapi giysilerinin tedarik ve dağıtım süreci başlatılmış oldu..

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadeler kaydedildi: “Farklılıklarımızla Zenginleşiyoruz, Toplumsal Doku İnşa Etmek İçin Birlikte Çalışıyoruz! Ahbap Derneği ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Fevzi Kurt, işbirliği protokolü imzalayarak, bölgemizde yaşanan depremden etkilenen 1000 Çocuklar için Özel Gereksinim raporlu (Çözger) Raporlu ve RAM Raporlu özel gereksinimli öğrencilere yönelik terapi giysilerinin tedarik ve dağıtım sürecini başlattı.” 

urfadasın.com