İSTANBUL (AA) - Samsung, Anneler Günü kampanyaları kapsamında yapay zeka (AI) özelliklerine sahip Galaxy S23 serisinden seçili telefonlardan alanlara, Galaxy Buds2 Pro ve Galaxy Watch6 44 milimetre ürünlerinde indirim fırsatı sundu.

Türkiye Girişimcilik Vakfı, 10'uncu yılını kutladı Türkiye Girişimcilik Vakfı, 10'uncu yılını kutladı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Samsung, Anneler Günü yaklaşırken, annelerine alacakları hediyeyi düşünen tüketiciler için Galaxy serisinin çeşitli akıllı telefon modellerinde kampanya başlattı.

Samsung'un internet sitesinde 12 Mayıs'a kadar sürecek kampanya kapsamında Galaxy Buds2, Galaxy Buds FE veya Galaxy Watch6 44 mm modellerinde uygulanacak.

Galaxy S23 Ultra'yı alan kullanıcılar, Galaxy Buds2 Pro'ya ya da 44 mm'lik Galaxy Watch'a ücretsiz sahip olma fırsatı yakalayacak.

Samsung'un Anneler Günü kampanyası kapsamında Galaxy S23 ve Galaxy S23FE'yi tercih eden tüketiciler ise tavsiye edilen satış fiyatı 5 bin 699 TL olan Galaxy Buds2 Pro'yu 999 TL'ye ya da tavsiye edilen satış fiyatı 8 bin 499 TL olan Watch 6 44mm'yi 1999 TL'ye indirimli olarak satın alma fırsatından faydalanabilecek.

Galaxy A Serisi'nin yeni üyeleri Galaxy A55 5G ile Galaxy A35 5G, Anneler Günü için bütçe dostu hediyeler arayan tüketicilere ideal seçenekler sunuyor.

Samsung'un kampanyası kapsamında Galaxy A Serisi'nden Galaxy A55 5G'yi tercih eden tüketiciler, Galaxy Buds kulaklıklarını akıllı bağlantı özellikleriyle sunan ve tavsiye edilen satış fiyatı 2 bin 399 TL olan Galaxy Buds FE'ye ücretsiz sahip olma fırsatını yakalayacak. Galaxy A35 5G'yi alan tüketiciler ise Galaxy Buds FE'ye 799 TL'ye sahip olma fırsatından faydalanabilecek.