Hakkımızda

ogretmenlersitesi.com, öğretmenler başta olmak üzere kamu haberleri, Türkiye'den haberleri anında, tarafsız olarak okuyuculara ulaştırmak için 2008 yılında kurulmuş haber sitesidir. 2008 yılında başlayan yolculuğuna 11 senedir aralıksız, her zaman tarafsızlığını koruyarak devam etmektedir.

Misyonumuz

Her zaman haberlerin tarafsız ve güncel olarak okuyuculara ulaştırılmasını hedef edinmiştir. Amacımız tarafsız ve güncel, basın ilkelerine ve yayın politikalarına bağlı yayınları Türkçe olarak sunmaktır.

Her zaman tarafsızlığını koruyarak, taraflı haberlere yer vermeyerek kamuda görevli olan tüm görevlilere kamudan haberleri güncel olarak ulaştırmak.

Reklam amaçlı ve ilgi çekmek amaçlı olan hiçbir içerik ogretmenlersitesi.com’da asla yayınlanmamakta olup, sadece tam bağımsız, tarafsız, yerel ve ulusal gazetecilik ile uyumlu haberlere ve sadece güncel haberlere yer verilecektir.

Kamudan haberleri güncel olarak yayınlamak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Gündem ve ulusal haberlerde takip edilen ve dikkat çeken bir haber sitesi oluşturmak.

ogretmenlersitesi.com'da yayınlanan haberlerin doğruluğu konusunda akıllarda her zaman ''ogretmenlersitesi.com'da yayınlandıysa kesin doğru haberdir'' düşüncesini oluşturabilmek.

Eksiksiz ve tarafsız olarak yayınladığımız haberler sayesinde manevi huzur duymak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Kamu haberleri konusunda Türkiye'nin en büyük içerik ağını oluşturmak.

7 gün 24 saat kesintisiz sunduğumuz haberlerin sayısını daha fazla arttırabilmek.

En önemlisi takipçilerimizin sürekli uğradığı haber sitesi olmak hedeflerimiz arasındadır.