İSTANBUL (AA) - Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA’nın Lezzet Arası restoranlarında, iftara özel tavuk ve köfte menülerinin yanı sıra sulu yemeklerden oluşan menüleriyle tatlıdan çorbaya, salatadan ana yemeğe kadar 8 çeşit ürünle hazırlanan günlük lezzetler ramazan ayı boyunca misafirlerini bekliyor.

CarrefourSA’dan yapılan açıklamaya göre, CarrefourSA’nın, ilk kez 2017 yılında hizmete sunduğu Lezzet Arası restoranları lezzetli, doyurucu ve hesaplı yemeğin adresi olmaya devam ediyor.

CarrefourSA’nın “Doğrusu” sloganının simgelerinden biri olan “Lezzet Arası” restoranları İstanbul, Bursa, Mersin, İzmir ve Ankara’daki 14 farklı noktada market fiyatına gastronomik özgürlük sunarak alışverişe keyifli bir mola verirken, müşterilerine reyondan market fiyatına aldıkları et, balık veya tavuk ürünlerini restoranda ücretsiz pişirterek yeme ya da Al-Götür servisinden faydalanma imkanı sunuyor.

- İftara özel menüler

Günlük ve taze olarak hazırlanan birbirinden lezzetli ve doyurucu yemekler, iftara özel hazırlanan menüleriyle ramazan ayı boyunca da Lezzet Arası noktalarında 115 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerini bekliyor.

Tavuk ve köfte seçeneği ile çorbadan tatlıya 8 çeşit ürünle hazırlanan iftar menülerinin yanı sıra CarrefourSA Lezzet Arası’nda müşteriler günlük hazırlanan taze ve sulu yemeklerle kendi özel iftar menülerini de oluşturabiliyor.

- Yardımlaşmanın "doğrusu" CarrefourSA’da

Karsan 20 ülkede 700 elektrikli aracıyla hizmet veriyor Karsan 20 ülkede 700 elektrikli aracıyla hizmet veriyor

Bu arada, ramazan ayının gelmesiyle birlikte geleneksel hale gelen avantajlı ramazan kolileri de bu yıl CarrefourSA mağazaları ve carrefoursa.com’da satışa sunuluyor.

4 farklı paket içeriği bulunan CarrefourSA ramazan kolileri, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı ramazan ayında CarrefourSA müşterileri için sunulan bağış seçeneği ile iyilik hareketine de dönüşüyor.

Ramazan kolisi seçeneğinin yanı sıra kişiler 250 TL, 500 TL ve 1000 TL değerindeki Hediye Kartları’nı sevdikleri ve ihtiyaç sahipleri için satın alabiliyor.

- 229,90 TL’den başlayan fiyatlar

Un, yağ, şeker, çay, bakliyat ürünleri başta olmak üzere birçok besin değeri yüksek ve ana mutfak ihtiyaçlarının içerisinde bulunduğu 4 farklı seçenekle CarrefourSA, Klasik Ramazan kolisini 229,90 TL, Mega Ramazan kolisini 349,90 TL, Süper Ramazan kolisini 429,90 TL ve Lüks Ramazan kolisini 549,90 TL’den satışa sunuyor.

CarrefourSA, ramazan kolisi bağışı kampanyasında müşterilerine farklı STK’lara bağış imkanı sunuyor. Online alışverişlerde AFAD, Kızılay, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Tohum Otizm Vakfı, TİDER, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Danışma Vakfı ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı bağış yapılabilecek kurumlar arasında yer alırken, mağazalardaki fiziksel alımlarda Kızılay ve AFAD’a bağış yapılabiliyor.