erkek protez saçthemeforest temaları

Rabia Naz Davası Hakkında Flaş Açıklama

13 Nisan 2018’de Giresun’un Eynesil ilçesinde evlerinin önünde şüpheli bir şekilde yaralı bulunup hastanede yaşamını yitiren 11 yaşındaki kzı çocuğu Rabia Naz’ın ölümüne ilişkin yürütülen dava ile ilgili konuşan Giresun Barosu Başkanı açıklamalarda bulundu. Soner Karademir; “Olayla ilgili olarak kısa bir süre içerisinde karar çıkacak diye düşünüyoruz” dedi.

Rabia Naz Davası Hakkında Flaş Açıklama
16 Kasım 2019 - 14:43 - Güncelleme: 17 Kasım 2019 - 16:04

Dosyayı ilk günden buyana takip ettiklerini dile getiren Baro Başkanı Soner Karademir  “Bir bilgi kirliliği yaşanıyor.B iz hukukçuyuz ve bu anlamda sosyal medya üzerinden hukuki konularını veya bir ceza soruşturmasını haklı olarak tartışamıyoruz. Konuyla ilgili olarak Başsavcılık da özel bir ekip kurdu ve olaylala ilgili çok ciddi bir araştırma yapıyorlar. Komisyon geldi önceki hafta burayı ziyaret etti. Yakın zamanda bir karar çıkacak gibi görünüyor. Bir çocuğumuzun, yavrumuzun hayatının söz konusu olduğu bir ceza soruşturmasında konunun sadece sosyal medyada tartışmaktan çok çok daha önemli ve hassas olduğunu düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Soner Karademir, "Giresun Barosu Çocuk Hakları Komisyonumuzda dosyayı takip ediyoruz. Yakın zamanda bir karar çıkacak diye düşünüyoruz. Gizlilik kararı vardı o karar kaldırıldı, şu anda dosyaya ulaşım da mümkün, yakın zamanda bir karar çıkacak” diye konuştu.


Bu haber 758 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort