Protesto edilen öğretmene Milli Eğitim Müdürü sahip çıktı

Geçtiğimiz günlerde veliler tarafından protesto edilerek sınıfına öğrenci sokulmayan öğretmen Oruç Furkan'a Milli Eğitim Müdürü sahip çıktı. 

18 Eylül 2017 - 09:24 - Güncelleme: 18 Eylül 2017 - 09:30

Ailesi ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya ziyarette bulunan Furkan, MEM müdürüne desteği için teşekkür etti.
Oruç Furkan yaptığı açıklamada ”38 yıldır meslekteyim ve yüzlerce çocuk eğittim, her yeni eğitim ve öğretim yılına aynı heyecan ile başlıyorum. Öğrencilerimizi kendi çocuklarımdan ayırt etmem. Öğretmenlik, ilk bakışta sevgiye bağlıdır. Öğretmen sevgisini çocuklara aktardığı zaman olmayacak hiç bir şey yoktur.’’ dedi. 
Konuşmasının devamında ilimizde 1 ve 5 sınıflara yönelik yapılan kura sisteminin yararlı olduğunu öğretmenlerin bundan memnun olduğunu, ayrımın ötekileştirmenin kalktığını belirten emektar öğretmen, böyle bir uygulamadan dolayı Müdür Kızılkaya’ya teşekkür ediyorum dedi. Milli eğitim müdürü Kızılkaya’da, ’Eğitimde feda edilecek hiçbir öğretmen ve öğrenci yoktur. Eğitim öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok değerlidir. Uzun soluklu olan eğitim sürecinde, sabırlı ve gayretli şekilde çalışmalıyız. Her öğrencimize verdiğiniz emeklerden dolayı siz değerli meslektaşıma teşekkür ediyorum. Dedi. Öte yandan Editörümüzün edindiği bilgiye göre Emektar öğretmenin Adıyaman merkezde başka bir okula Müdür yardımcısı olarak atanacağı bilgisine ulaştı.
 

ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Memoli
    2 ay önce
    Helal olsun milli egitim mudurune.ilk defa milli egitimde personeline sahip cikan bir mudur gordum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD'den flaş Türkiye açıklaması
ABD'den flaş Türkiye açıklaması
Öğrenciyle ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı
Öğrenciyle ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı