Proje okullarında her şey yolunda

Eskişehir'de proje okulu olan Eskişehir Anadolu Lisesi Müdür Baş yardımcısı Nurullah Yazıcı'ya öğrenciler ve öğretmenler tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü kutlaması...

28 Kasım 2016 - 13:54

Belli çevreler tarafından sürekli olarak proje okulları ile ilgili dezenformasyon yapılması , proje okullarının ve yapılan atamaların sürekli olarak eleştirilmesi , hem proje okullarına hemde bu okulda görev yapan öğretmenlere haksızlıktır .

Eskişehir ilinin başarılı okullarından Eskişehir Anadolu Lisesi proje okulu yapıldı.  Proje okulu yapılmasından sonra bu okula ataması yapılan müdür baş yardımcısı Nurullah Yazıcı , kısa sürede davranışları , öğretmenliği , idareciliği ile tüm okulun ve öğretmenlerin takdirini kazandı .

Bu okulda neredeyse dershane giden öğrenci yok denecek kadar az . MEB kurslarınıda okulda uygulayan , idaresi ve öğretmenleriyle uyum halinde çalışan bu okul proje okulları başta olmak üzere tüm okullara örnek olmalıdır .

Bu okulda görev yapan Md. Baş yardımcısı Nurullah Yazıcı'ya okuldaki tüm öğrenciler ve öğretmenler sürpriz bir Doğum günü jesti yaptılar . 
İşte o görüntüler

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Endonezya'da son dakika 7.3 büyüklüğünde deprem! Tsunami uyarısı
Endonezya'da son dakika 7.3 büyüklüğünde deprem! Tsunami...
2 öğrenci okul müdürünü pompalı tüfekle öldürdü
2 öğrenci okul müdürünü pompalı tüfekle öldürdü