Proje Okullarına Yönetici Ve Öğretmen Atamaları

31 Mayıs 2020 tarihlerinde özel program ve proje uygulayan okullar için atama yapılacak. Yönetici görevlendirme ve öğretmen ataması bu tarihler arasında gerçekleşecek. Bu atama ve görevlendirmeler Personel Genel Müdürlüğüne bildirilerek yapılacak. Bu tarihe kadar ise ihtiyaçları giderme şekli görevlendirme olacak.

Proje Okullarına Yönetici Ve Öğretmen Atamaları
22 Kasım 2019 - 22:49

Başvurular Nasıl Alınacak?
Proje okullarına yönetici başvurusu için ek- 1 başvuru formu ile yapılacaktır. Bu form üzerinden ilgili Mesleki Teknik Anadolu Liseleri tarafından başvurular alınacaktır. Başvuru sahibi tarafından doldurulacak olan form, bilgisayar ortamında dolacaktır. Çıktısı alınacak olan form daha sonra imzalanarak görev yapılan okul müdürlüğüne verilecektir. Burada bilgilerin doğruluğu için gerekli teyitler de imza ve mühür ile resmi hal alacaktır. Sonraki aşamada formlar Proje Meslek Liselerine teslim edilecektir.

Proje Okullarında Süre Uzatımı İle Görevlendirmeler
Münhal okullara yapılacak olan görevlendirmeler için başvuru süresi uzatılacak. Başvuru için yöneticilerin ek- 1 başvuru formunu doldurması gerekecek. Ayrıca görev süresi uzatmak için yöneticiler, ilçe okullarına uygun olan formu dolduracak. Bu formlar ile proje kapsamında bulunan okullar için başvuru yapılacak. Mesleki Teknik Anadolu Liseleri için bu başvurular ayrı şekillerde gerçekleşecek. Bu okulların müdürlükleri tarafından formların 19. 04. 2019 tarihine kadar gönderilmesi gerekiyor. Bu süreç aynı gün saat 12.00’ye kadar devam ediyor. Konu ile ilgili işlemler Mesleki ve Teknik Eğitim Şubesine gönderilerek gerçekleşecek.

Bu haber 5013 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum