İSTANBUL (AA) - Philips Türkiye Genel Müdürü Gamze Arbak, Doğa Koleji Çekmeköy Kampüsünde "En Büyük Destekçiniz Kendiniz" temalı semineriyle t-MBA öğrencileriyle buluştu.

Doğa Koleji açıklamasına göre, Doğa Koleji'nin "t-MBA Eğitim Modeli"nin çalışmalarından birisi olan t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri ile başarılı iş insanları öğrencilerle bir araya geliyor. t-MBA Liderlik Akademisinin organize ettiği seminerde Gamze Arbak, kariyer yolculuğunu Doğa Koleji Çekmeköy Kampüsü'nde öğrencilerle paylaştı.

Finans ve Teknolojiler Zirvesi Finans ve Teknolojiler Zirvesi

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arbak, üniversite yıllarında staj yapmanın okunan alanın keşfinde yarar sağlayacağını belirterek, "t-MBA dersleri ile almış olduğunuz ayrıcalıklı eğitimler, mesleki gözlem çalışmalarınız ve keşif yolculuğuna daha lise yıllarında çıkıyor olmanız bir avantaj. Çalışmak ve kendini yenilemek çok önemli ve öğrenmenin yaşı yok." ifadesini kullandı.

Bu arada açıklamaya göre, yönetim ve organizasyon, stratejik pazarlama, dijital ekonomi, veri madenciliği, insan kaynakları yönetimi gibi derslerle iş dünyasının teorik alt yapısına hakim olan Doğa Koleji t-MBA öğrencileri, mesleki gözlem, iş projeleri, girişimcilik ve inovasyon seminerleri gibi çalışmalarla bilgilerini yaşamın içinden alanlarda uygulama fırsatı buluyor.

t-MBA Eğitim Modeli, henüz lise çağındaki öğrencilerin temel düzeyde işletme ve yönetim vizyonuna sahip olmalarını sağlıyor. t-MBA Programı ile geliştirilen sosyal beceri ve yetenekler, iş hayatına daha yetkin, donanımlı ve vizyoner bireyler kazandırılmasında rol oynuyor.