PAZARLAMA VE FİNANS ZİRVESİNİN YEDİNCİSİ İTÜ'DE GERÇEKLEŞECEK

Kariyer hayatına yön vermek isteyen öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği Pazarlama ve Finans Zirvesi, bu sene de binlerce öğrenciyi iş dünyasının hatırı sayılır isimleriyle buluşturuyor. Pazarlama ve Finans Zirvesi, bu yıl 12-15 Kasım tarihleri arasında İTÜ Ayazağa kampüsünde gerçekleşecek.

31 Ekim 2018 - 18:16

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Pazarlama ve Finans Zirvesi 12-15 Kasım tarihleri arasında İTÜ Ayazağa kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkez’inde gerçekleşecek. Sertifikalı zirveye 2 bin 5 yüz öğrencinin katılması beklenirken; öğrenciler, alanında uzman isimlerin katılım gösterdiği panellerle kendilerini geliştirecek, çeşitli workshop, casestudy etkinliklerine katılabilecekler. Zirve sonunda öğrenciler, katılım gösteren firmalara iş ve staj başvurusu yapma fırsatı bulacaklar.

 

Türkiye’nin önde gelen yöneticilerinden NEF CEO’su Erden Timur, Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu, PETROL OFİSİ CFO’su Serhan ULGA, Demir Döküm CMO Erdem Ertuna, Brandistanbul PR Ajans Başkanı, Stratejist ve İletişim Uzmanı Hatice Kumalar ve Vergi Uzmanı Ozan Bingöl gibi isimlerin bulunduğu zirvede, öğrenciler Pazarlama ve Finans ile ilgili donanım sahibi uzman kişilerin bilgi birikimi doğrultusunda farklı bakış açıları kazanacak.

Bu haber 445 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort