Özür grubu atama başvurularında son gün !

Eş durumuna ilişkin başvurularda son gün.

14 Ağustos 2017 - 13:18

BAŞVURULARDA SON GÜN

Bilindiği gibi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlerin özür grubu atamaları gerçekleştirilecek. Öğretmenler özrü grubu atama başvurularına 8 Ağutos 2017 tarihinde başladılar. Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme işlemlerini gerçekleştirecek.

Konu ile ilgili olarak öğretmenlerin özür grubu atamalarına ilişkin takvimi kamupersoneli.net oalrak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Ayrıca özür grubu atamaları 8 Ağutos 2017 tarihinde başladı ve 14 Ağutos 2017 (Bugün) sona erecektir.

ATAMA TAKVİMİ

Başvuruların alınmasının ardından adaylar özür grubu atamaları için 22 Ağustos 2017 ile 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında tercihlerini yapacaklar. 2017 yılı özür grubu atamaları için başvuru yapan öğretmenler ardından sonuçların açıklanmasını bekleyecek. Ayrıca öğretmenlerin özür grubu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 29 Ağustos 2017 tarihinde açıklanacak. 2017 yılı özür grubu atamaları ile ataması gerçekleştirilen öğretmenler 5 Eylül 2017 tarihi itibariyle ilişik kesme işlemlerini yapacaklar.

KAMUPERSONELİ.NET 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adli Bilişim Uzmanından flaş Bylock açıklaması
Adli Bilişim Uzmanından flaş Bylock açıklaması
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem