Saçlarına her zaman ayrı bir özen gösteren biz bayanların, ayrıca beklediği ve o gün geldiğinde özendiği günlerden biri de sevgililer günüdür. Bir şeyler paylaştığımız, değer verdiğimiz ve bizim için önemli bir konumda olan hayat arkadaşımıza güzel görünmek hepimizin dikkat ettiği noktalardan biridir. Gerek saç modelimiz olsun, gerekse kıyafetimiz ve ayakkabımız olsun özel olacak günlerden biridir sevgililer günü.
Bu sebepten vücudumuzun en önemli parçalarından biri olan saçlarımıza daha özenli bir biçimde yaklaşmalıyız. Saçımıza özel bir anlam katmak için simli, boncuklu ya da taşlı bir saç tokası kullanabilir ya da şık bir taç takabiliriz.


Saçına çok da fazla şekil verme imkanı olmayan kısa saçlı bayanlar yukarıda belirttiğimiz gibi çeşitli aksesuarları kullanarak saçlarını farklı bir biçimde değerlendirebilir ve şık gösterebilir.
Dış etkenleri de göz önüne alarak saçımın uzun süre bozulmasını istemiyorum diyorsanız daha sadece ve bozulma ihtimali daha az olan saç modellerini tercih edebilirsiniz. Tabi saç ve makyaj kombinasyonunu da göz önünde bulundurmaya dikkat edin.
Aşağıdaki kısa ve uzun saçlı bayanlar için derlediğimiz saç modellerine bakarak bu özel gün için kendinize en uygun saç modelini seçebilirsiniz. Resimlerden beğendiğiniz saç modelini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yorum yazarak editörlerimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.