Ortaokul Müdürüne Tacizden Tutuklama

  Sinop’un Gerze ilçesinde ortaokul müdürü olan B.D iki kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklandı.

Ortaokul Müdürüne Tacizden Tutuklama
09 Mart 2020 - 07:08

  Sinop’un Gerze ilçesinde ortaokul müdürü olan B.D iki kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklandı.
  İddiaya göre Gerze ilçesinde Kadı Mahallesi Belören Ortaokulunda okul müdürlüğü yapan B.D.  iki kız öğrenciyi taciz etti. Öğrenciler tarafından durumun diğer öğretmenlere anlatılması ile polis devreye girdi. Kız öğrencilere taciz iddiasında okula gelen polis ekipleri okul müdürünü gözaltına aldı. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen B.D. öğrenciler ve tanık ifadeleri ile tutuklanarak cezaevine konuldu. Olayın yaşandığı ortaokulda B.D. okul müdürü olarak görev yapıyordu.
Okul Müdürü Taciz Etti
  Ortaokul müdürü olarak Sinop Gerze ilçesi Kadı Mahallesi Belören ortaokulunda görev yapan B.D. kız öğrencileri taciz ettiği iddiasıyla göz altına alındı. İki kız öğrencinin iddiası ile gözaltına alınan B.D. yapılan kontrollerden sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi. İki kız öğrencinin iddiasına göre okul müdürü B.D. bu öğrencilere tacizde bulundu. Tacize uğrayan iki kız öğrenci balarına gelen bu talihsiz olayı daha sonra diğer öğretmenlerine anlattı.
  Öğretmenler duydukları taciz iddialarından sonra polise haber verdiler. Polisin haber alması ile birlikte okula gelmesi okul müdürü B.D.’nin gözaltına alınmasını sağladı. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan B.D. öğrenciye taciz olayından dolayı adliyeye sevk edildi. Burada gerekli kontrolleri gerçekleştirilen okul müdürü öğrenciler ve tanık ifadeleri doğrultusunda tutuklanarak cezaevine gönderildi ve iddia doğrultusunda mahkemesini beklemeye başladı
Bu haber 1034 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum