İSTANBUL (AA) - Türkiye Kürek Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen ve 12 kulüpten 100’ü aşkın sporcunun katıldığı Open Salon Kürek (Ergometre) Yarışları tamamlandı.

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları

Türkiye Kürek Federasyonundan yapılan açıklamada, Ataköy Uluslararası Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Open Salon Kürek (Ergometre) Yarışları'nda lisanslı ve lisanssız sporcular, birincilik için kıyasıya yarıştı.

Kategori birincilerine verilen 15 bin liralık Center Sport hediye çeki ve genel sıralama birincilerine verilen kürek ergometresi ödülü, yarışlar sonunda sahiplerini buldu. Erkekler ve kadınlar kategorilerinde 10 birinciye 15 bin lira hediye çeki verilirken, elde ettiği derece ile genel sıralamada en iyi birinci olan Galatasaray Kulübü sporcusu Süleyman Yılmaz ve Deniznur Serra Baykara, kürek ergometre ödülünün sahibi oldu.

Düzenlenen tören ile madalya ve ödüllerine ulaşan sporculara ödülleri, Türkiye Kürek Federasyonu yönetim kurulu üyeleriyle Bakırköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Pınar Saraç, Center Sport Pazarlama Müdürü Semra Yalçın, Center Sport Satış Müdürü Mert Ekmekcioğlu tarafından verildi.

Kaynak: aa