erkek protez saçthemeforest temaları

Okurken Yok Artık Diyeceksiniz!

Bana iki gün boyunca..Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda sağ ele geçirilen P-K-K/Y-P-G’li Leyla Y. (22) adlı teröristin anlattıkları, örgütün karanlık yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi. Örgütün kamplarda kendilerine cesa-ret hapı verip ölüme hazırladıklarını anlatan Leyla Y., örgüt sorumlusunun evinde de 2 gün boyunca t-e-cv-üze uğradığını söyledi.

Okurken Yok Artık Diyeceksiniz!
17 Ekim 2018 - 04:38 - Güncelleme: 17 Ekim 2018 - 04:53

Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatında bir süre önce Racoda terör PKK/YPG mevzisinde silahıyla birlikte yakalanarak Türkiyeye getirilen terörist Leyla Y., sorgusunda, örgüt içerisindeyken yaşadıklarını anlattı. Ailesiyle birlikte yaşarken silah zoruyla örgüt saflarına katıldığını ifade eden Leyla Y., “Bir kampa götürdüler, burada 45 gün ideolojik ve silah eğitimi aldık.

 

 

Eğitimimizin ikinci haftasından itibaren sorumlu sözde komutanlar hepimize uyu-ştur-ucu ve cesaret hapları dağıttı. Bu haplarla kendimizi daha güçlü hissedeceğimizi söylediler. Haplardan içmeye başladık.

‘Bu kafayla herşeyi yapabilirsiniz’ diye bizi ikna ediyorlardı. Hapı içtiğimizde korkumuz kalmıyordu, kampa katılan herkes bu haplardan alıyordu. Kampta silah eğitimin yanı sıra kendimizi nasıl patlatacağımız da öğretiliyordu, ölüme hazırlıyorlardı.

 

 

Eğitimimi tamamladıktan sonra kontrol noktalarında nöbet hizmetlerine başladım. Sivil insanların aramasını yapıyorduk. Haklarında şikayet varsa yakalıyorduk, çoğu kez kadrolu görevliler bunlara işkence yapıyorlardı” dedi.

 Örgüt sorumlusunun evinde 2 gün boyunca te-cav-üze uğradığını ifade eden Leyla Y., “Görev yaptığım sırada örgüt içinde sorumlu olan Hasanın daveti üzerine Afrindeki evine gittim.

U-yu-şt-urucu aldık, bir süre sonra kendimden geçmişim. Kendime geldiğimde ç-ı-p-l- aktım, evde başka şahıslar da vardı. Hepsi bana tec-av-üz etmiş. ‘Neden bunu yaptınız’ deyince verilen eğitim karşılığı olduğu söylediler.

Hasan bana örgüte katılan birçok kadına sahip olduğunu anlattı. Hasanın eşi gelince beni evden attılar, tekrar Racoya giderek görev almaya devam ettim.”

 


Bu haber 1340 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort