Okuldan kaçan öğrencilere kötü haber

Düzce'de, okul yerine kafe ve oyun salonlarına giden öğrenciler, polisler tarafından okullarına götürülürken, ailelerine de bilgi verildi.

23 Eylül 2017 - 18:34

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, sabah erken saatlerde okulların çevresindeki park, kafe, internet kafe ve oyun salonlarında denetim yaptı. Polis okuldan kaçan öğrencileri öğretmenlerine teslim etti Kontrol edilen alanlarda okulda olması gereken öğrenciler tespit edildi. Kimlikleri kontrol edilen öğrencilerin birçoğu, izinli, raporlu ya da ailelerinin okula gitmediklerinden bilgisi olduğunu söyledi. Bunun üzerine polisler öğrencilerden numaralarını aldıkları velilerini aradı ve durumu anlattı. Çocuklarının okulda olduklarını düşünen veliler, durumu öğrenince polislere teşekkür etti. Polis okuldan kaçan öğrencileri öğretmenlerine teslim etti Öğrenciler, polisler tarafından okullarına götürülürken iş yeri sahipleri de okul saatlerinde öğrencileri almamaları konusunda uyarıldı. Dün ve bugün yapılan denetimlerde 83 öğrencinin bu şekilde park ve kafelerden alınarak okullarına teslim edildiği belirtildi. Polis okuldan kaçan öğrencileri öğretmenlerine teslim etti Kentte 2017-2018 eğitim- öğretim yılı boyunca yapılacak bu tür denetimlerle öğrencilerin okul saatlerinde internet kafe, park ve oyun salonlarında vakit geçirmesinin önüne geçileceği belirtildi.

kaynak: DHA


 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ali
  2 ay önce
  İyi gunler 20.09.2017 tarihinde meb bir genelge yayinladi ve ozel egitim öğretmenlerinin teneffüs ve öğle yemegi dinlenmelerini kaldırdı. Hem nöbet ücreti alamiyoruz ki istemiyoruz. canımız çıkıyor zaten.Bu magduriyetimizi haber etmenizi istiyoruz. Ozel ve rehberlik hiz. Gen. Mud. Sitesinde genelge var. Simdiden teşekkür ediyoruz
 • Osman
  2 ay önce
  74 yılı almanyası çok gerideyiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ByLock mağduruna güzel haber
ByLock mağduruna güzel haber
Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı fotoğraflarını paylaştı
Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı fotoğraflarını paylaştı