Okul Yöneticileri İçin Eğitim Programı Başlatıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, müdür yardımcıları için mesleki gelişim çalışmalarına devam ettikleri bilgisini verdi.

Okul Yöneticileri İçin Eğitim Programı Başlatıldı
31 Temmuz 2019 - 09:54

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, 9 bin müdür yardımcısı için Türkiye genelindeki 17 merkezde yürütülen mesleki gelişim programına devam ettiklerini ifade etti. Okul yöneticileri ile deneyimlerini paylaşan akademisyen, eğitimci, bürokratlar ve katılım gösteren meslektaşlarına teşekkürlerini sunan akan Selçuk, ayrıca programa ilişkin duyuru afişini de paylaştı.

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından UNICEF işbirliği ile düzenlenen “Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişim Programı” 28 Temmuz-28 Ağustos 2019 tarihleri arasında devam edecek.

Mesleki gelişim programı kapsamında psikolog ve yazar Dr. Doğan Cüceloğlu, eğitim danışmanı ve yazar Dr. Özgür Bolat, Prof. Dr. Selçuk Şirin, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim görevlisi Kayhan Karlı gibi isimler katılımcılara eğitim ve seminerler verecek.


Bu haber 1100 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort