Okul Müdürüne Odasında Saldırı! Gerekçesi İse Çok Şaşırttı

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde görevli 112 personeli, bir anaokulu Müdürünü müdürlük odasında darp etti. Olay emniyete intikal ettirildi. Yapılan incelemede saldırganın okul müdürüne saldırma gerekçesi dikkat çekti.

31 Ağustos 2017 - 13:05

Akçakoca 112 Acil Sağlık Merkezi'nde görevli Ç.E., nöbette olduğu sırada merkezde bulunan bilgisayar üzerinden yasa dışı internet sitelerine girerek bahis oynamaya başladı. Bu esnada mesai arkadaşı Aslı Çöğender yanlış bu durumu fark ederek hemen Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'ne ve Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığı'na bildi. İhbar olarak değerlendirilen bu durum Adli ve idari soruşturmaya dönüştü. 112 görevlisi Ç.E. hakkında suç duyurusunda bulunuldu.  
Ç.E. SORUŞTURMAYA KIZDI 
Yasak sitelere girdiği tespit edilen Ç.E. duruma çok kızarak kendisini şikayet eden mesai arkadaşı Aslı Çöğender'in eşi Ahmet Nihat Çöğender'i telefonuyla 3 kere aradı. Fakat Ahmet Nihat Çöğender olayın uzamaması ve herhangi bir sıkıntının yaşanmaması için telefonu açmadı. Ç.E. soruşturmaya sinirlenmesi ve Çöğender'in telefonunu açmamasına iyice kızarak Akçakoca Seher-Fedai Karabayıtık Anaokulu'nda müdür vekili olarak görev alan Ahmet Nihat Çöğender'in yanına gitti. Bir süre okulun önünde bekleyen Ç.E. daha sonra içeri girdi.  
BİR ANDA SALDIRMAYA BAŞLADI 
Müdür vekili Ahmet Nihat Çöğender'in odasına giden Ç.E. bir anda masayı yumruklamaya ve masa üzerinde bulunan kalemliği Müdür vekilinin kafasına vurarak darp etmeye başladı. Bu arada Müdür masasını da tekmeleyen Ç.E. masayıda Çöğender'in üzerine devirdi. Darp edilen Müdür Vekili Çöğender neyin ne olduğunu anlamazken, Ç.E. de tehditlerde bulunmaya devam etti.  
SİZİ ÖLDÜRECEĞİM 
Olay yerinde bulunan Müdür Vekili Ahmet Nihat Çöğender ve eşi 112 personeli Aslı Çöğender olayın şokunu atlatamazken, Ç.E. olay yerinden ayrılmadan önce 'Sizi geberteceğim' dedi. Şok üstüne şok yaşayan Çöğender çifti, hemen 155 Polis imdat hattını arayarak durumu bildirdi. Darp raporu alan Ahmet Nihat Çöğender, Ç.E.'den şikayetçi oldu.  
MİLLİ EĞİTİM SAHİP ÇIKTI 
Olayın duyulmasının ardından Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Vekili Ahmet Nihat Çöğender'e geçmiş olsun ziyareti yaparak, yanlarında olduğunu ve olayın takipçisi olacaklarını belirttiler. Ç.E. hakkında soruşturma başlatılırken, meslekten uzaklaştırıldığı iddia edildi.  
kaynak: duzcetakip.com

ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
MEB'den öğretmenlere bayram müjdesi
 

Öğretmenlerin 2018 - 2019 sınav görevi ücretleri 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
21 Kasım 2017 tarihli atama kararları
21 Kasım 2017 tarihli atama kararları