Okul Müdürü Görevdeki İlk Gününde Selzedelerin Yanında

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde ilkokul müdürü Yaşar Ciğer, göreve başladığı ilk günde sel felaketi nedeniyle yardıma koştu.

Okul Müdürü Görevdeki İlk Gününde Selzedelerin Yanında
22 Haziran 2019 - 18:19

Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki Erdemir ilkokul Müdürü Yaşar Ciğer, geçen yıl hayatını kaybeden Ereğli Kızılay Başkanı Yusuf Oktay'dan sonra Kızılay Başkanlığı görevine getirildi. Aynı zamanda Erdemir İlkokulu müdürü olan Yaşar Ciğer, bu görevin kendisine tebliğ edildiği gün sel felaketi yaşanan Alaplı ilçesine bağlı Sarıkadı Köyü'ne gitti ve incelemelerde bulundu.

Selde zarar gören vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım paketleri veren Ciğer, yaraların sarılmasına katkı sağladı. Kızılay Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, Kızılay'ın yalnızca Türkiye'de değil, dünyanın pek çok ülkesindeki masum insanların her daim yanında olan ve tarihi çok eskilere dayanan köklü bir kuruluş olduğunu belirtti.

Karadeniz Ereğli bölgesinde de Kızılay’ı en iyi şekilde temsil ederek yardıma ihtiyacı olan insanların yanında olacaklarını ifade eden Yaşar Ciğer, kendisini bu göreve layık gören Kızılay Genel Merkezi yöneticilerine teşekkür etti. Yaşar Ciğer, ayrıca önümüzdeki günlerde protokol ziyaretlerine başlayacağını ve yönetim kurulunu da kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

Bu haber 910 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort