Okul Müdürü Bıçaklandı

Gaziantep’te bir okulda uzaklaştırma cezası alan öğrenci okul müdürünü bıçakla yaraladı.

Okul Müdürü Bıçaklandı
11 Ekim 2019 - 08:19 - Güncelleme: 11 Ekim 2019 - 08:25

Gaziantep’te Mavikent Mahallesinde bulunan Mavikent Anadolu Lisesi’nde kurallara uymadığı gerekçesi ile uzaklaştırma cezası alan ve okuldan uzaklaştırılan 9’uncu sınıf öğrencisi Fevzi A. (16) okula gelerek okul müdürü Ercan Bahadır’ı kolundan bıçakladı.

Öğrenci Fevzi A. Ve babası müdür ile konuşmak için okula geldi. Okula geldikleri sırada okul bahçesinde okul müdürü Ercan Bahadır ile karşılaştıkları ve aralarında tartışma çıktığı öğrenildi. Bu sırada Fevzi A.’nın bıçağı çekip okul müdürü Ercan Bahadır’ı kolundan yaraladı.

Okulda bulunan öğretmenler acil sağlık ekiplerine bilgi verdi ve müdür Ercan Bahadır ambulans ile Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Okulda görevli güvenlik görevlisi tarafından etkisiz hale getirilen Fevzi A. İle babası okula çağırılan jandarma ekipleri tarafından göz altına alındı.

Öğretmenlerin verdiği ifadeye göre, öğrenci Fevzi A.’nın bu yıl başarısız olduğu için sınıf tekrarı yaptığı ve iki gün önce evlerine ziyarete gidilip, öğrencinin durumu hakkında bilgi verdiklerini ve çocukları hakkında önlem almalarını söylediklerini ifade ettiler.

Bu haber 753 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum