erkek protez saçthemeforest temaları

Öğretmenlerini Noter Huzurunda Kurayla Belirleyecekler

İlkokul 1. sınıfa başlayacak öğrencilerin 4 yıl süreyle eğitim alacakları öğretmenlerinin belirlenmesi amacıyla noter huzurunda çekiliş yapılacak.

Öğretmenlerini Noter Huzurunda Kurayla Belirleyecekler
19 Ağustos 2019 - 15:12

Afyonkarahisar Kocatepe İlkokulu, yeni eğitim öğretim yılında ilkokul 1. sınıfa başlayacak olan öğrencilerin 4 yıl süreyle eğitim alacakları öğretmenlerinin belirlenmesi amacıyla noter huzurunda kura çekimi yapacak. Okul Müdürü Âdem Düzen tarafından yapılan açıklamada, 2019-2020 eğitim yılına okul olarak hazır olunduğu belirtildi. Okulun fiziki eksikliklerinin tamamlandığını aktaran Düzen, öğrencilerin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim almaları için tüm çalışmaları yaptıklarını kaydetti. Bu sene okulda 850 civarında bir öğrenci olacağını söyleyen Düzen, 200 dolayında da yeni öğrenci kaydının olduğu bilgisini verdi.

Kalabalık arttıkça okullardaki eğitim kalitesinin düştüğüne dikkat çeken Okul Müdürü Âdem Düzen, okula kendi kayıt alanı dışından talepler de geldiğini belirtti. Yeni okula başlayacak 1. sınıf öğrencilerinin öğretmen seçimlerinin kura ile noter huzurunda belirleneceğini dile getiren Müdür Düzen, başlattıkları geleneği bu yıl da devam ettireceklerini söyledi.

“Hiçbir şaibe ve tartışmaya sebep olmamak için…”

Hiçbir şaibe ve tartışmaya sebep olmamak için yeni okula başlayan 1. sınıf öğrencilerinin öğretmenlerini noter huzurunda çekilecek kura ile belirleyeceklerini anlatan Düzen, 4 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek kura çekimine tüm aileleri beklediklerini iletti. Okula kaynaştırma eğitimlerinin 5-6 Eylül günlerinde yapılacağı bilgisini veren Düzen, 9 Eylül 2019 tarihinde tüm öğrenciler ile yeni eğitim yılına adım atacaklarını ve 5 yeni sınıf ile de yeni öğrencileri okulda göreceklerini sözlerine ekledi.

Bu haber 1838 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort