Öğretmenlerin seçim görevi ücretleri hesaba yattı

Milli Eğitim Bakanlığı'nda görev yapan öğretmenlerin ücretleri hesaplarına yatırıldı. Yüksek Seçim Kurlu tarafından yapılan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde görev alan öğretmenlerin ücretleri hesaplarına yattı.  Sandık kurlu başkanı ve memur olarak görev yapanlar ücretlerini bankamatiklerden çekebilecekler.

31 Temmuz 2018 - 18:07

İban numarasını veren öğretmenlerin ücretleri hesaplarına yatırıldı. Yüksek Seçim Kurlu tarafından yapılan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde görev alan öğretmenlerin ücretleri hesaplarına yattı.  Sandık kurlu başkanı ve memur olarak görev yapanlar ücretlerini bankamatiklerden çekebilecekler. 

Milli EĞitim Bakanlığı bünyesinde görev yapan öğretmenler her seçimde olduğu gibi 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde görev yaparak seçimlerin sağlıklı bir şekilde yapılmasında ana görevi üstlenmişlerdi.

Seçimlerde sandık kurulu başkanı ve memur olarak görev alan öğretmenlerin hak ettikleri ücretler YSK'ya ulaştırdıkları iban hesaplarına yattı. Öğretmenle ücretşlerini baknamatiklerden çekebilecekler.
Öğretmenlersitesi/özel haber

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Devlet Tarafından Hibe Verilen Krediler
Devlet Tarafından Hibe Verilen Krediler
Suriye'den Çok Kötü Haber... Türkiye Şokta....
Suriye'den Çok Kötü Haber... Türkiye Şokta....