Öğretmenlerin eğitim öğretime hazırlık ödeneği ne kadar ve ne zaman ödenecek

Öğretmenlerin eğitim öğretim hazırlık ödeneği ne kadar olacak. Öğretmen eğitim hazırlık ödeneği miktarı belli oldu. Eğitim öğretim tazminatı miktarı ve ödeneceği tarih belli oldu. İşte öğretmenlere ödenecek olan eğitim öğretime hazırlık ödeneği miktarı ve ödeneceği tarih. Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği Ne Kadar? Ne Zaman Ödenecek? İşte cevabı:

13 Temmuz 2018 - 18:02

Öğretmenlerin eğitim öğretim hazırlık ödeneği ne kadar olacak. Öğretmen eğitim hazırlık ödeneği miktarı belli oldu. Eğitim öğretim tazminatı miktarı ve ödeneceği tarih belli oldu. İşte öğretmenlere ödenecek olan eğitim öğretime hazırlık ödeneği miktarı ve ödeneceği tarih.

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB), her yıl eğitim öğretim yılı başlamadan önce öğretmenlere eğitim öğretime hazırlık ödeneği vermektedir. Ödenek, öğretmenlere en geç ekim ayı sonuna kadar ödenmektedir. Burada ödeme tarihleri il-ilçe MEM'lere göre değişiklik göstermektedir.

 Öğretmenlere 2018-2019 eğitim öğretim yılında ne kadar eğitim öğretime hazırlık ödeneği yatırılacak? Kırtasiye parası ne kadar olacak? Toplu sözleşmede bu konuda Memur-Sen ile hükümet anlaşmıştı. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında öğretmenlere 1.042 TL ödeme yapılmıştı.

 2018-2019 eğitim öğretim yılında öğretmenlere en geç ekim ayının sonuna kadar net 1.120,96 TL ödeme yapılacak. 2019-2020 eğitim öğretim yılında ise yapılacak ödeme tutarı 1.170,56 TL.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaymakam olma şartları değişti, işte kaymakam olabilecek branşlar
Kaymakam olma şartları değişti, işte kaymakam olabilecek...
Özcan Deniz'i Yasa Boğan Haber. Daha 3 Ay Önce Bebeği Olmuştu
Özcan Deniz'i Yasa Boğan Haber. Daha 3 Ay Önce Bebeği Olmuştu