Öğretmenlerin Desteği Twitter'da İlk Sırada

Öğretmenlerimizin Mehmetçiğe desteği sosyal medyada 100 bine ulaştı.

Öğretmenlerin Desteği Twitter'da İlk Sırada
12 Ekim 2019 - 14:08

Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek için öğretmenlerimizin başlattığı #ÖğretmenlerMehmetçiğinYanında etiketli paylaşımlar Twitter’da yoğun ilgi gördü. Mehmetçiğimizin yanında olduklarını göstermek için başlatılan paylaşımlar kısa sürede Türkiye gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Paylaşıma Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Milli Eğitim Bakanlığı Yöneticileri, il ve ilçe Milli Eğitim Müdürleri, Eğitim Sendikaları ve öğretmen adayları da destek verdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından, ‘’#ÖğretmenlerMehmetçiğinYanında Barış Pınarı Harekatı için sınırda olan Türk ordusunun kahraman evlatları, Milli Eğitim Bakanlığının her ferdinin duaları sizinle’’ yazarak destek verdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Müdürü Hamza Aydoğdu ise, ‘’Vatan hastalığını yüreğinde hisseden, vatanını ve milletini korumak için sınırda bulunan bütün Mehmetçikleri Rabbim muzaffer kılsın. Bu necip milletin kıyamete kadar tedavisi mümkün olmayan bir hastalığı vardır. Vatan Hastalığı!’’ paylaşımında bulundu.

Bu haber 571 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort