Öğretmenlere seminer uyarısı

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün yayımladığı yazıdan sonra bazı Milli Eğitim Müdürlükleri, öğretmenlere seminer döneminde okullarında bulunmaları, bulunmayanlar hakkında yasal işlem başlatılacağı konusunda öğretmenlere SMS gönderdi.

31 Ağustos 2017 - 01:20 - Güncelleme: 31 Ağustos 2017 - 01:35

Bu nasıl mesaj? Bu nasıl bir üslup? Karşınızda ÖĞRETMEN var! Ne demek rapor alanlar hakkında işlem yapılacak? Siz kimsiniz yahu? Belki adamın düğünü var, belki hasta, belki ameliyat olacak. Size ne ? Öğretmen miyiz köle miyiz? Kendinize gelin haddinizi bilin. Adam gibi mesajlar atın! Hasta olduğu için rapor alanlara yasal işlem başlatın da görelim! Eyy ilçe MEM sen kimsin ya! :)

Bir başka Öğretmen arkadaşımıza gelen mesaj: İlçe mem'den böyle bir mesaj geldi böyle birşey olabilir mi?? "Degerli arkadaşlar 5-15 eylül tatihleri arasında Sayın Müsteşarımızın talimatları doğrultusunda mesleki çalışmalar öğretmenlerin görev yaptıkları il ve ilçelerde yapılacaktır ve kesinlikle tüm öğretmenlerin o tarihlerde görev yerlerinde olması gerekmektedir hiç bir mazeretin kabul edilemeyeceği görevlerine gelmeyen öğretmen listelerinin doğrudan müsteşarlığa bildirileceği konusunu tüm öğretmenlerimize mesajla bildirilmelidir. Çok önemli bir konu gereğini önemle rica ederim..." 
MEB'in resmi yazısı:

Kaynak:ogretmenlerhaber.com
 

ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
MEB'den öğretmenlere bayram müjdesi
 

Öğretmenlerin 2018 - 2019 sınav görevi ücretleri

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • adem
    2 ay önce
    BEN 31 AĞUSTOSTA BURUN AMELİYATI olmuştum.1 eylül de kurul toplantısına burnum gözüm şiş katılımıştım.vayy be ne günlermiş.şimdi öğretmen tatilini 2 gün daha nasıl uzatırım derdindeyse eğer yazık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi
2 yeni KHK daha geliyor
2 yeni KHK daha geliyor