Haftalık ders çizelgesi değişti MEB yeni dersler ekledi Haftalık ders çizelgesi değişti MEB yeni dersler ekledi

Öğretmenlere özel indirimli otomobil kampanyası başlatıldı. Çok sayıda öğretmenin yararlanabileceği ve başvuruları ile ilgili detayları aşağıda yer aldığı kampanyaya katılmak isteyen öğretmenlerimizin ilgili linklerden başvuru yapabileceklerini hatırlatıyoruz.
Öğretmenlerin otomobil Ali bunu kolaylaştıracak olan ve belli bir oranda indirim sağlaya kampanya ile ilgili detaylar şöyle:

İLKSAN üyesi olan öğretmenlere yönelik otobüs kampanyası başlattı. Konuya ilişkin olarak yapılan açıklama ve duyuru şöyle:

İLKSAN “68.” ARAÇ KAMPANYASI BAŞLADI.

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN)’ın 06 Kasım 2023 Pazartesi Günü Saat 10.00’da CITROEN marka araçlar ile 68. Araç Kampanyası başlamıştır. Kampanya 17 Kasım 2023 Cuma Günü Saat 17.00’de sona erecektir. Dileyen İLKSAN üyeleri, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 150.000,00 (YüzElliBin) TL’ye kadar olan kısmını İLKSAN’dan Genel İkraz olarak kullanabilecektir.
Genel ikraz borcu devam eden üyelerin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir.  
Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyenin (muvafakatname olması halinde İlk Yatırım Turizm Grup A.Ş.’nin) hesabına aktarılır.
İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.ilksan.gov.tr/ ‘den veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir. Detaylı Bilgi ve Başvuru: https://www.ilksan.gov.tr/