Öğretmenlere indirim li sıfır otomobil kampanyası başlatıldı. Öğretmenlere yönelik olarak başlayan sıfır araç kampanyası kapsamında ayrıca öğretmenler için 150.000 TL'ye kadar ek kredi imkanı sunuluyor.

Milli eğitim bakanlığı bünyesinde görev yapan ve ilksan üyesi olan öğretmenlere ilksan tarafından yeni bir kampanya başlatıldı. Kampanya ile öğretmenlere sıfır otomobil alma imkanı sunuluyor. Ayrıca Öğretmenler 150.000 TL'lik kredi'den de yararlanabiliyor.

İlksan tarafından öğretmenlere yönelik olarak başlatılan sıfır otomobil kampanyasına ilişkin olarak yapılan açıklama şöyle:

15 Mayıs 2024 Çarşamba Günü Saat 10.00’da CITROËN marka araçlar ile 71. Araç Kampanyamız başlayacaktır.

MEB’den öğretmenlere yeni görev için açıklama MEB’den öğretmenlere yeni görev için açıklama

Kampanya 24 Mayıs 2024 Cuma Günü Saat 17.00'de sona erecektir.

Dileyen üyelerimiz, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 150.000,00 (YüzElliBin) TL’ye kadar olan kısmını Sandığımızdan Genel İkraz olarak kullanabilecektir. Genel ikraz borcu devam eden üyelerimizin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyemizin (muvafakatname olması halinde İlk Yatırım Turizm Grup AŞ’nin) hesabına aktarılır.

İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitemizden veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir.