Öğretmenlere güzel haber, başvurular başlıyor, kaçırmayın

Öğretmenlere güzel haber, başvurular başlıyor, kaçırmayın. Milli Eğitim bakanlığı, DYK Yaz Dönemi Başvuruları Başlıyor 2017 – 2018 Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yaz Dönemi başvuru ve kurs takvimi aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

04 Haziran 2018 - 14:05

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlerin ve öğrencilerin merakla beklediği kurslar için takvimi açıkladı. Yaz tatilinde öğrencilerin katılımı ile kurslar düzenlenecek. Bu kurslarla ilgili başvurular da alınmaya başlayacak. Öğretmenlerin başvurusu ve öğrencilerin başvurusu aşağıda belirtilen takvimdeki tarihlerde alınacak. İşte DYK ile ilgili detaylar.

Milli Eğitim Bakanlığı, yaz döneminde öğrencilere destek olmak amacı ile başlatılan destekleme ve yetiştirme kurslarını bu yaz tatilinde de devam ettirecek. Bu kapsamda kurslara öğrenciler ve öğretmenlerin başvurularını yapabileceği takvim açıklandı. MEB tarafından yayınlanan takvime göre, 12-17 Haziran 2017 tarihleri arasından öğretmenlerin başvuruları alınacak, ücretli öğretmenlerin onayları da ilçe müdürlüklerinden yapılacak. 

Öğretmenlerin DYK'larda görev alabilmesi için aşağıdaki takvimi dikkate almaları büyük önem taşımaktadır. Başvuru yapmak isteyen öğretmenler tablonun altındaki linkten başvurularını yapabilirler.


Başvurular buradan yapılacak: https://e-kurs.eba.gov.tr/


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım Kredisi Nasıl Alınır?
Tarım Kredisi Nasıl Alınır?
Müge Anlı'da ŞOK Dakikalar Duyanlar Kulaklarına İnanamadı
Müge Anlı'da ŞOK Dakikalar Duyanlar Kulaklarına İnanamadı