Öğretmenlere atama sürprizi

-Öğretmenler gününe sayılı günler kala atama bekleyen öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmenler günü müjdesi olarak atama haberini bekliyor.Son zamanlarda Kasım ayında sözleşmeli öğretmen alımı gerçekleştirileceği haberleri üzerine atama bekleyen öğretmenler durumun kesinleşerek öğretmenler gününde müjdenin duyurulmasını bekliyor.

11 Kasım 2016 - 08:12 - Güncelleme: 11 Kasım 2016 - 11:04

 Atama bekleyen öğretmenler yaklaşan öğretmenler gününü baz alarak Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Kasım ayında atama müjdesini bekliyor.Öğretmen açığının olduğu ortadayken ve hali hazırda onbinlerce atama bekleyen öğretmen varken ve Maliye bakanlığı'nında bütçede aslan payını Milli Eğitim Bakanlığı'na ayırdığı belli olmuşken bu durumu fırsata çevirmek isteyen öğretmen adayları Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 24 Kasım gibi kendileri için önemli bir günde atama müjdesi bekliyor.

24 Kasım öğretmenler gününde öğretmenlere özel kampanyalar düzenleyen firmalar öğretmenlerini hatırlayan öğrenciler derken atama bekleyen öğretmenlerin ise gözü kulağı Milli Eğitim Bakanlığı'nda son yaşanan olaylar sonrasında gelen ihraçlar ve ihraçlardan doğan boşluğun atama ile doldurulmasına yani Kasım ayında yapılması muhtemel olan öğretmen alımına çevrildi.

Bu özel güne Milli Eğitim Bakanlığı'nın müjde ile süsleyip süslemeyeceği konusu ile önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.. İşte Öğretmenlerin Atama Talepleri; #ÖğretmeninMüjdesiAtamadir Atanamadan ölmek istemiyoruz içimizde patlamaya hazır bir bilgi bombası var Kaliteli eğitim istiyorsak şu ücretli ögretmen tamamen kalkmali ve kasim atamasi bir an önce aciklanmalidir.

#ÖğretmeninMüjdesiAtamadır evet bırakın yalan müjdeleri.bizim için tek gerçek var oda bizim günümüzde en A 30 bin atama @tcmeb @naci_agbal Sn Cumhurbaşkanım Atama bekleyen 450 bin öğretmen müjde bekliyor. Öğrencilerimize kavuşturun bizleri @RT_Erdogan 
2017 ŞUBAR 60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


Meb'den Öğretmenlere Öğretmenler günü hediyesi
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE FOTOĞRAFLARI
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE...
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!