Öğretmenlere ağza alınmayacak hakaret

Her sene kar tatili haberinin ardından bazı sözlüklerde Öğretmen düşmanları ortaya çıkar. Bu sene de şaşırtmadılar... 2 sene önce ocak ayında kar tatili çok olunca ''öğretmenlerin maaşının yarısı ödenmesin'' diyenler şimdi de ''kar tatilinde öğretmenler kürekle yol açsın'' diyor.

09 Ocak 2017 - 09:50

Bunlar bir zamanlar bize hayranlık duyan öğrencilerimiz. Şimdi ise düşmanca saldırıyorlar. Hayır sanki biz zorla öğretmenlik yazdırmadık. Özel sektörde patronlarına ağzını açamayanlar öğretmenlerin tatiline, maaşına takmışlar.

Sevgili ezik arkadaşım sen o mesleği seçtin biz ise öğretmenliği. Neden şimdi mızıkçılık yapıyorsun? Çok kolaysa öğretmen olmak aha orada eğitim fakültesi...

Ve son olarak kar tatili biz Öğretmenler için değil öğrenciler için veriliyor. Okulda öğrenci yoksa biz ne yapalım. Madem çalışmamızı istiyorsunuz çocuğunuzu, yeğeninizi şu şartlarda okula gönderin! Şu hadsizlerin yazdıklarına bakar mısınız! Yazık yazık. Acıyoruz size! 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • öğretmen
  11 ay önce
  İşini bırakıp temizlik yaparsan, tuvaletleri yıkarsan, külü boşaltıp sobaları yakarsan, boya, badana, tesisat tamirciliği yaparsan böyle der cahil!
 • osman
  11 ay önce
  Soba yakar,boya badana yaparsan,asli işini yapmazsan bunlar söylenir.Haklılar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mesut Yılmaz'ın çok zor dakikaları
Mesut Yılmaz'ın çok zor dakikaları
ByLock mağduruna güzel haber
ByLock mağduruna güzel haber