Bayram tatilinde ek ders ücreti ödemesi yapılacak öğretmenler, görevliler kimler? Bayram tatilinde ek ders ücreti ödemesi yapılacak öğretmenler, görevliler kimler?

Gerek ÖSYM, gerek Milli Eğitim Bakanlığı ve gerekse açıköğretim fakülteleri tarafından  yapılan sınavlarda görevli ihtiyacı öğretmenler tarafından karşılanmaktadır. Milli eğitim bakanlığı bünyesinde görev yapan öğretmenler bütün sınavlarda kurumların imdadına yetişmektedir. Bu nedenle merkez sınav yapan kurumlar sınav görevi için sistemi öğretmenlere açmakta ve sınav görevi taleplerini almaktadır. Bu kapsamda öğretmenlerin görev alabileceği 3 sınav görevi için başvurular alınmaya başladı.

Öğretmenlerin sınav görevlisi olarak görev yapmak için başvuru yapabileceği yeni 3 sınav görevi var. Sınavlarda görev almak isteyen öğretmenlerin aşağıda belirtilen tarihlere ve bilgilere dikkat ederek duruma uygun uyumadığını kontrol edip haberin sonunda verilen linke giderek sınav görevi talebinde bulunması gerekmektedir.

İşte öğretmenlerin başvuru yapabileceği üç sınav görevinin detayları:

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı (I. Oturum) 

sınav tarihi: 27.04.2024 

sınav görevi için son başvuru tarihi: 17.04.2024

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı (II. Oturum) 

sınav tarihi: 27.04.2024 

sınav görevi için son başvuru tarihi: 17.04.2024

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı (II. Oturum) 

sınav tarihi: 28.04.2024 

sınav görevin için son başvuru tarihi: 17.04.2024

Yukarıda belirtilen tarihlerde herhangi bir mazereti olmayan öğretmenler bu sınavlara görevli başvurusu yapabileceklerdir. Başvurular aşağıda verilen link alınacaktır. Sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler aşağıdaki linki giderek sınav görevi talebinde bulunabilirler. 

Sınav görevine başvuruda bulunmak için https://gis.atauni.edu.tr/ internet adresine gidiniz