Öğretmenler Günü İndirimi Ve Kampanyaları

24 Kasım Öğretmenler Günü ülkenin her yanında çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor. Bu güne özel olarak bazı kamu kuruluşları da bir takım kampanyalar yaptı. Yaklaşan öğretmenler günü için yapılan bu kampanyalara göz atmak avantaj sağlayacaktır.

Öğretmenler Günü İndirimi Ve Kampanyaları
19 Kasım 2019 - 11:36

Öğretmenler Gününde İndirimler
24 Kasım Öğretmenler Gününe özel olarak THY indirimlerde bulunuyor. Hava yolu şirketi iç hatla seferlerinde seyahatlerde yüzde 20 indirim yapacak. Ayrıca bu indirim sadece öğretmenler için değil. Öğretmenlerin yanı sıra iç hatlarda sefer yapacak olan eş ve çocuklar için de yüzde 20 indirim yapılacak.
İndirim sadece Türk hava Yolları için değil aynı zamanda Anadolu jet için de geçerli olacak. Bu indirimlerden Milli Eğitim akanlığına bağlı olan tüm öğretmenler yararlanacak. Fakat gerekli indirim için öğretmenlerin bir şartı yerine getirmeleri gerekiyor. Bu indirim için Miles- Smiles programına üyelik gerekiyor. Ancak bu durumda indirim yapılacak. İndirim 11 Kasım ile 14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak. Bu indirime YÖK bünyesinde görev yapan öğretim görevlileri ve aileleri de dahil olacak.

Türk Telekom Hediyesi
Öğretmenler günü için öğretmenlere sadece veli ve öğrenciler hediye vermiyor. Aynı zamanda Türk Telekom da öğretmenlere hediye veriyor. Telekom tarafından öğretmenlere 1 hafta boyunca geçerli olan 2 G internet hediyesi veriliyor. Bunun yanı sıra PTT kargo ya da kurye işlemlerinde de yüzde 25 indirim uygulanacak.

Bu haber 823 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort