Öğretmenin Fark Ettiği Olay Sonrasında Baba Gözaltına Alındı

Öz kızları Z.Ş( 16) ile Z.Ş’ye istismarda bulunduğu iddia edilen baba S.Ş Tokat’ın Erbaa ilçesinde gözaltına alındı. Z.Ş ilçede yer alan bir okulun son sınıf öğrencisiydi. Z.Ş bir gün okulda baygınlık geçirerek hastaneye kaldırıldı. Tedavinin ardından Z.Ş okulun rehberlik öğretmeni ile görüştü.

Öğretmenin Fark Ettiği Olay Sonrasında Baba Gözaltına Alındı
13 Aralık 2019 - 19:16
Babası İstismar Etti
Z.Ş rehberlik öğretmenine öz babasının kendisini ve kız kardeşini istismar ettiğini anlattı. Bu olayın üzerine öğretmenler durumu polise haber verdi. Polis ekipleri yapılan bildirim üzerine hemen harekete geçti. 4 çocuk babası olan S.Ş iş yerinde bulunarak gözaltına alındı. Z.Ş ile yapılan görüşmelerde genç kız yaşadığı mide bulandırıcı olayları anlattı. Babasının sadece kendisine değil kız kardeşine de aynı davranışlarda bulunduğunu söyledi.


Kız Kardeşinin Başına Gelenlerden Dolayı Anlattı

Z.Ş babası ile ilgili olayların 2 yıl önce başladığını belirtti. 2 yıl boyunca istismara uğradığını belirten Z.Ş babasının kız kardeşine de aynı şeyleri yaptığını söyledi. Kardeşinin başına gelen olayları duyduktan sonra Z.Ş babasının istismarını anlatmaya karar verdi. İki kardeş yaşanan olayların ardından devlet korumasına alındı. Şüpheli baba S.Ş ise emniyette yapılan işlemler sonrasında adliyeye sevk edilecek. Z.Ş.  başına gelen olayları rehberlik öğretmenine anlatarak babasının mide bulandırıcı istismarını gözler önüne serdi. Öğretmeni ise hemen olayı polise bildirdi. Polisler babayı iş yerinde gözaltına almayı başardı.

Bu haber 733 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum