Öğretmenin Ders Anlattığı Sınıfta Sigara İçti

Sosyal medyada, öğretmenin ders anlattığı esnada sigara içen öğrenci görüntüleri olay oldu. Öğretmenin ders anlattığı sınıfta öğrencinin sigara içiyor olması büyük tepki çekti. Bu görüntülerin hangi okulda çekildiğine dair soruşturma başlatıldı.

Öğretmenin Ders Anlattığı Sınıfta Sigara İçti
05 Aralık 2019 - 13:41

Camda Sigara İçerken Görüntülendi
Ankara’da bir okulda çekilen görüntülerde öğretmen sınıfta ders anlatıyor. İngilizce dersinde olan tüm öğrenciler de ders dinlemek ile meşgulken bir öğrencinin sigara içtiği görülüyor. Öğrenci ders esnasında pencere kenarına geçiyor. Burada sigara içtiği görüntülenen öğrenci, pencere dışına doğru uzanıyor. Bu arada sınıftan bir takım gürültüler de yükseliyor. Bu görüntülerin hepsi ise sınıfta başka bir öğrenci tarafından kaydediliyor. Sınıfta çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşılınca okuldaki bu durum ortaya çıktı.


Sosyal Medyada Tepki Yağdı

Sosyal medyada yayınlanan görüntüler kısa sürede tepki topladı. Görüntülerin çekildiği okulun Ankara’da olduğu biliniyor. Okulun ismi ile ilgili araştırmalar ise başlatıldı. Ayrıca sosyal medyada pek çok kişi olaya tepki gösterdi. Tepkilerin pek çoğu öğrencilere verilirken öğretmen de bu tepkileri topladı. Eğitim konusunda sıkıntıları devam eden okullarda bu tarz ahlaki sıkıntıların bulunması eğitim sistemini sorgulatır hale getirdi. Özellikle öğretmenin sınıfta olduğu esnada öğrencilerin sigara içmeye cesaret etmeleri ayrı bir başlık oldu. Öğretmenin ders anlattığı sırada ders dinlemesi gereken öğrencilerin gürültü yapıyor olması dahi başlı başına bir sorun iken sigara içmek ciddi bir sıkıntıya işaret ediyor.

Bu haber 1891 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort