Öğretmeni boğarak öldürmüştü

Antalya'da bir öğretmeni, parasını ve cep telefonunu gaspettikleri boğarak öldüren tutuklu iki sanık, "kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, "yağma" suçundan da 15'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Öğretmeni boğarak öldürmüştü
03 Aralık 2018 - 13:28

Antalya'da parasını ve cep telefonunu gasbedip boğarak öldürdükleri sınıf öğretmenini falezlerden attıkları iddia edilen iki sanığa, ağırlaştırılmış müebbet hapis ve 15'er yıl hapis cezası verildi.

Son sözleri sorulan sanıklar, suçsuz oldukları savunarak beraatlerini istedi.

Mahkeme heyeti, sanıklara "kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, "yağma" suçundan ise 15'er yıl hapis cezası verdi.

Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki falezlerde 13 Mayıs'ta sınıf öğretmeni Ahmet Kahraman'ın cesedi bulunmuştu. Falezlerden düştüğü sanılan Kahraman'ın otopside boğma ve darp sonucu öldüğü saptanmış, katil zanlıları Musa Gülbahar pansiyonda, arkadaşı Caner Demirci ise bir eğlence mekanında gözaltına alınmıştı.

Parasını ve cep telefonunu gasbedip boğarak öldürdükleri sınıf öğretmenini falezlerden attıkları iddia edilen şüpheliler tutuklanmış, mahkemedeki ifadelerinde birbirlerini suçlamıştı.

Bu haber 860 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum