Öğretmenden yatılı okul öğrencilerine karne hediyesi

Kaş İlçesi Sütleğen Yatılı Bölge Okuluna öğretmen Osman Çelik'in girişimleri sonucu karne hediyesi olarak eşofman dağıtıldı.

03 Haziran 2017 - 09:07 - Güncelleme: 03 Haziran 2017 - 09:15

Kaş ilçesinin en büyük köy okulu kütüphanesini Sütleğen köyü okuluna yapan ve 23 nisan hediyesi olarak TED Ankara koleji mezunlarinin yardımları ile tüm öğrencilere spor ayakkabı dağıtarak öğrencileri sevindiren ve özel eğitim öğretmeni Kenan Osman ÇELİK, bu kez de Antalya Kaleiçi Lions Kulubü'nün desteğini alarak tüm Sütleğen Yatılı Bölge Ortaokul öğrencilerine karne hediyesi olarak alt-üst eşofman takımı hediye etti.
Çocuklar tüm yıl çalışmalarının ödülü olarak aldıkları hediyeler için gönüllülere ve aracı olan öğretmenimize sevgi gösterisinde bulunurken, eşofman takımı hediye eden Kaleiçi Lions Kulübü gönüllüleri öğrencileri mutlu etmenin hakli gururunu yaşadı. Öğrencilerin boyu, kilosu, yaşı hesaplanarak kişiye özel dikilen ve üzerinde okulun arması bulunan eşofmanlar isim isim dağıtılırken öğrenciler sevinçten çığlıklarla boğuldu. Duygusal anlar yaşanırken öğretmen Kenan Osman ÇELİK öncü olan yetkililere plaket takdim etti ve yaptığı açıklamada " Sadece dünü- bugünü düşünen değil , yarına yatırım yapan öğretmenler olarak hayırseverlere şükranlarımızı sunuyoruz. Eğitimde gelişim tek kollu bir maşa değil, bir çok unsuru içinde barındıran dengeli bir sac ayağıdır. Öğretmenliğin tüm yönleri ile hakkını verebiliyorsam ne mutlu bana." dedi. Öğretmenimiz Kenan Osman ÇELİK'in Sütleğen okuluna ve öğrencilerine kattıkları yadsınamaz bir gerçek. Çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyor, kendisine yaptıklarından dolayı teşekkür ediyoruz.,


ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Seminer tarihleri açıklandı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası