Öğretmen Taciz İddiasıyla Tutuklandı

Bir ilkokulda rehber öğretmen olarak görev yapan 40 yaşındaki Ö.A. hakkında 2 erkek öğrenciyi evinde taciz ettiği iddiasıyla dava açıldı.

Öğretmen Taciz İddiasıyla Tutuklandı
26 Nisan 2019 - 12:20

Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki Bahçelievler İlkokulu'nda rehber öğretmen olarak görev yapan Ö.A. (40), 2 erkek öğrenciyi evine götürdükten sonra taciz ettiği iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu.

İddialara göre, evli ve 2 çocuk abası olan Bahçelievler İlkokulu rehber öğretmeni Ö.A’nın önceki gün 9 ve 11 yaşlarında 2 kardeşi evine götürerek tacizde bulunduğu öne sürüldü. Öğretmenlerinin yanından ayrılarak evlerine dönen 2 kardeş daha sonra olayı ailelerine anlattı. Aile bunun üzerine Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurarak rehber öğretmen Ö.A. hakkında şikâyette bulundu.

Gözaltına Alındıktan Sonra Tutuklandı

Bunun üzerine dün akşam saatlerinde polis ekipleri tarafından evinde taciz şüphesi ile gözaltına alınan Ö.A., Burhaniye Devlet Hastanesi'ne götürülerek sağlık muayenesinden geçirildi. Sağlık muayenesi tamamlandıktan sonra emniyette ifadesi alınan öğretmen Ö.A., daha sonra adliyeye sevk edildi. Savcılıkta ifade veren Ö.A., ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından hakkında tutuklama kararı verilerek cezaevine gönderildi. Diğer yandan, alınan bilgilere göre Ö.A'nın daha önce de aynı şekilde taciz suçlamasıyla hakkında açılan dava nedeniyle yargılandığı öğrenildi.

Bu haber 841 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort