Öğretmen Kadın Komşu Kızını Darp Etti

Öğretmen olduğu öne sürülen bir kadının komşu kızını darp edip saçlarını yolduğu iddia edildi.

Öğretmen Kadın Komşu Kızını Darp Etti
16 Ağustos 2019 - 16:37

Konya'nın Selçuklu ilçesinde meydana gelen olayda, öğretmen olduğu ileri sürülen bir kadının komşusunun kızını darp edip saçlarını yolduğu iddia edildi. Olayın güvenlik kamerası tarafından kaydedildiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, Konya'nın Selçuklu ilçesindeki bir ilkokulda rehber öğretmen olarak çalıştığı iddia edilen Deniz E., isimli kadın, daha önceden aralarında gürültü sebebiyle husumet bulunduğu belirtilen komşusunun kızı B.Ç. (23) ile apartmanın giriş kapısında karşılaştı. Binaya girmek üzere olan komşu kızına omuz atan öğretmen Deniz E., genç kızı tokatlayarak yere yatırdı ve tekmeler atarak darp etti. Ardından genç kızın saçlarını çeken rehber öğretmenin yaptıkları apartmanın güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı. Yaşanan kavganın ardından her iki ailenin diğer yakınlarının bahçede tartıştıkları kaydedildi.

Aldığı darbeler sonucu yaralanan 23 yaşındaki B.Ç., hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. Ailenin kızlarını darp eden öğretmen Deniz E. hakkında şikâyetçi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili olarak polisin soruşturma başlattığı bildirildi.

Bu haber 1075 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum