Öğretmen Haziran ve Eylül Seminer Güncel Bilgileri Seminerler Ne Zaman Nasıl Yapılacak

Öğretmenlerin seminer tarihleri. Yaz semineri, Haziran ve Eylül seminer tarihleri. Öğretmenlerin istediği ilde, kendi ilinde seminer yapma dilekçe örneği haberimizde. Öğretmenler Haziran seminerini nerede yapacak. Öğretmenlerin seminer çalışmalarına ilişkin önemli açıklama MEB 'den geldi. İşte öğretmen seminer takvimi

17 Ağustos 2018 - 14:20 - Güncelleme: 17 Ağustos 2018 - 14:22

Öğretmenlerin merakla beklediği seminer dönemi programı belli oldu. Eylül ayında yapılacak olan mesleki çalışmalar, 3-14 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Mesleki çalışmalar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un konuşmasıyla başlayacak.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un konuşması 3 Eylül Pazartesi günü TRT Okul'dan canlı olarak yayımlanacak.

İSTEDİĞİN İLDE SEMİNER ALMA DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

 • 13 Yorum
 • Vatandaş
  5 ay önce
  Sayın yetkililer sözleşmeli olarak atanan birçok öğretmen vardır.Bazı haklar konusunda kadrolu ve sözleşmeli öğretmenler arasında farklar bulunmaktadır.Lütfen sözleşmeli olan öğretmenleri kadroya geçirin ki bu gençler sizlere minnet duysunlar.Umarım bu gençler en kısa sürede kadroya alınırlar.Böylece haksızlıklar düzeltilmiş olur.
 • Coşkun
  1 yıl önce
  Kadinlari ogretmenlikten men edersen dedikodu cekistirme yuzune gulup canim kuzum arkasindan dik dik bakma kendiyle muhatap olmayan erkek ogretmenleri cekistirme birbirlerine dunyalik mallarrrin havasini atma zor bir gorev geldiginde kacmak icin zemin arama her firsatta idarenin kararlarini yadirgama ve yargilama vb... olaylarin kokunu kazimis olurlar
 • adem
  1 yıl önce
  milleti yanıltıyorsunuz eylül semineri ne zaman il dışında yapılmış ki
 • Çiğdem
  1 yıl önce
  Ben oturularak seminer yapılan okulları çok merak ediyorum. biz gayet toplantılar, sınıf hazırlıkları, zümre görüşmeleri, uyum haftası yoğunluğu... yapıyoruz. Bazı günler çay içecek ara bulamıyoruz.
 • mustafa
  1 yıl önce
  2017 eylül seminerine 2gün geç gidersen ne olur arkadaşlar
 • Ali
  1 yıl önce
  Demek seminer yerine dedikodu yapıyorsunuz vah öğretmenlerim vah hemde ne vah hani nesilleri atanız size emanet etmişti. Nesillere nasıl dedi kodu yapılır onu mu öğreteceksiniz DİBER isimli zatı muhterem
 • ysf
  1 yıl önce
  bu nasıl bir yanlış haber Allah aşkına.yazan arkadaş nasıl yazıyor bu haberleri?
 • Dilber
  1 yıl önce
  Ben Eylül ayını da memleketimde aldım çok iyi oldu okulum çok uzak çünkü iki saat gidip oturup geri dönüyoruz.Toplatıya gelince müdür sanki öğretmeni çok takıyor ya okulda bulunacaksın.Her sene aynı şeyler saçmalamayı kesin artık okula gidip boş boş dedikodu yaptığımızı bilmiyor gibi konuşmayın.Siz daha birbirinizle geçinmeyi beceremediniz ki başkaları sizi düşünsün.
 • Ererer
  1 yıl önce
  Saçmalamayın gecen senede herkes eylül ayında memleketinde yaptı
 • ali
  1 yıl önce
  Ustefihi yerde alir.bis kaf etmeyin.
 • Happy 19
  1 yıl önce
  Sadece öğretmen hazirlanmayacak eğitim öğretime okul binası okul idaresi de hazırlanacak.Kurul ve görev dağılımı yapılacak. Bu yoğunluk içinde okul idaresi özellikle Tatil yörelerinde dışardan gelen en az 30 40 öğretmenle ugrasacak . Okul kendisi de toplantı yapacak öğretmen bulamayacak. Biraz mantıklı olunsun lütfen.
 • Asuman
  1 yıl önce
  Öğretmenlerin eylül ayı döneminde alacağı seminerin istediği ilde yapabileceği hususunda bir kesinlik yok başka haberler var aksini iddia eden kaynak nedir sizin ?
 • adem
  1 yıl önce
  sevgili arkadaşım.eylül semineri başka ilde olmaz..okulunda olacak çünkü okul açılmadan yapılması gerekenler var okulda..kuruk toplantısı zümreler hazırlıklar...haziran için tamam da çünkü tatile gidebilir öğretmen....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İçine Kapanık Öğrencilere Nasıl Yaklaşılır?
İçine Kapanık Öğrencilere Nasıl Yaklaşılır?
Motivasyonun Sınav Başarısına Katkısı Nelerdir?
Motivasyonun Sınav Başarısına Katkısı Nelerdir?