Öğretmen Haziran ve Eylül Seminer Güncel Bilgileri Seminerler Ne Zaman Nasıl Yapılacak

Öğretmenlerin seminer tarihleri. Yaz semineri, Haziran ve Eylül seminer tarihleri. Öğretmenlerin istediği ilde, kendi ilinde seminer yapma dilekçe örneği haberimizde...

17 Ağustos 2017 - 12:20

Okulların açılmasına az bir zaman kala öğretmenler eylül ayı semineriil değişikliği için başvurulara başladı. Eylül ayı öğretmen seminerlerine katılım sağlayacak öğretmenleri yakından ilgilendirecek, seminerlerin hangi tarihler arasında gerçekleştirileceğinin duyurusu bekleniyor. Konuya ilişkin Milli Eğitim Müsteşarı tarafından öğretmen adayları ilgilendirecek resmi açıklama gerçekleştirildi mi? Eylül ayında seminer eğitimi alacak öğretmenler için seminerlerin ne zaman ve nasıl yapılacağıyla ilgili detaylı bilgiyi haberimizden öğrenebilirsiniz.

EYLÜL AYI ÖĞRETMEN SEMİNER DÖNEMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Normalde eylül ayı öğretmen seminerleri 1 Eylül tarihinden itibaren başlamaktadır.
Ancak bu yıl bayramın seminer dönemine denk gelmesiyle birlikte tarihin bayramdan sonraya uzatılacağı düşünülüyor.

ÖĞRETMENLER EYLÜL AYI SEMİNERİNİ İSTEDİKLERİ İLDE ALABİLECEKLER!
Öğretmen seminerleri bu yıl da öğretmenlerin istediği ilde yapılabilecek. Öğretmenler için getirilen bu olanaktan yararlanmak isteyen öğretmenlerin kurumlarına bir dilekçe yazması gerekiyor. Öğretmenlerin okul/kuruma yazması gereken semineri istediği ilde alma dilekçesi örneği aşağıda mevcuttur.
Aşağıdaki dilekçe örneğini doldurarak kuruma göndermeniz yeterli olacaktır;

İSTEDİĞİN İLDE SEMİNER ALMA DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

 • 12 Yorum
 • Coşkun
  2 ay önce
  Kadinlari ogretmenlikten men edersen dedikodu cekistirme yuzune gulup canim kuzum arkasindan dik dik bakma kendiyle muhatap olmayan erkek ogretmenleri cekistirme birbirlerine dunyalik mallarrrin havasini atma zor bir gorev geldiginde kacmak icin zemin arama her firsatta idarenin kararlarini yadirgama ve yargilama vb... olaylarin kokunu kazimis olurlar
 • adem
  2 ay önce
  milleti yanıltıyorsunuz eylül semineri ne zaman il dışında yapılmış ki
 • Çiğdem
  2 ay önce
  Ben oturularak seminer yapılan okulları çok merak ediyorum. biz gayet toplantılar, sınıf hazırlıkları, zümre görüşmeleri, uyum haftası yoğunluğu... yapıyoruz. Bazı günler çay içecek ara bulamıyoruz.
 • mustafa
  2 ay önce
  2017 eylül seminerine 2gün geç gidersen ne olur arkadaşlar
 • Ali
  2 ay önce
  Demek seminer yerine dedikodu yapıyorsunuz vah öğretmenlerim vah hemde ne vah hani nesilleri atanız size emanet etmişti. Nesillere nasıl dedi kodu yapılır onu mu öğreteceksiniz DİBER isimli zatı muhterem
 • ysf
  2 ay önce
  bu nasıl bir yanlış haber Allah aşkına.yazan arkadaş nasıl yazıyor bu haberleri?
 • Dilber
  2 ay önce
  Ben Eylül ayını da memleketimde aldım çok iyi oldu okulum çok uzak çünkü iki saat gidip oturup geri dönüyoruz.Toplatıya gelince müdür sanki öğretmeni çok takıyor ya okulda bulunacaksın.Her sene aynı şeyler saçmalamayı kesin artık okula gidip boş boş dedikodu yaptığımızı bilmiyor gibi konuşmayın.Siz daha birbirinizle geçinmeyi beceremediniz ki başkaları sizi düşünsün.
 • Ererer
  3 ay önce
  Saçmalamayın gecen senede herkes eylül ayında memleketinde yaptı
 • ali
  3 ay önce
  Ustefihi yerde alir.bis kaf etmeyin.
 • Happy 19
  3 ay önce
  Sadece öğretmen hazirlanmayacak eğitim öğretime okul binası okul idaresi de hazırlanacak.Kurul ve görev dağılımı yapılacak. Bu yoğunluk içinde okul idaresi özellikle Tatil yörelerinde dışardan gelen en az 30 40 öğretmenle ugrasacak . Okul kendisi de toplantı yapacak öğretmen bulamayacak. Biraz mantıklı olunsun lütfen.
 • Asuman
  3 ay önce
  Öğretmenlerin eylül ayı döneminde alacağı seminerin istediği ilde yapabileceği hususunda bir kesinlik yok başka haberler var aksini iddia eden kaynak nedir sizin ?
 • adem
  3 ay önce
  sevgili arkadaşım.eylül semineri başka ilde olmaz..okulunda olacak çünkü okul açılmadan yapılması gerekenler var okulda..kuruk toplantısı zümreler hazırlıklar...haziran için tamam da çünkü tatile gidebilir öğretmen....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası