Öğretmen Haziran Semineri kaç gün sürecek, Öğretmenlere seminerde kaç saat ek ders ücreti ödenecek

Haziran Semineri kaç gün sürecek. Öğretmenler kaç gün seminer yapacak. Öğretmenlere seminerde kaç saat ek ders ücreti ödenecek. 2016 Eğitim Öğretim yılı haziran semineri ile ilgili detaylar.<

27 Mayıs 2017 - 11:20 - Güncelleme: 27 Mayıs 2017 - 11:25

9 Haziran 2017 tarihi öğrenciler için tatil anlamı taşıyor olsa da öğretmenler için seminer anlamına geliyor. MEB'in açıkladığı takvime göre 12-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak, öğretmenlerin dönem sonu seminer tarihlerinde bir ayrıntı oldukça dikkat çekiyor.
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. dönemi 9 Haziran 2017 tarihinde Cuma günü sona erecek. Milyonlarca öğrenci yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatiline başlayacak. Öğretmenler ise Haziran ayı seminerlerine katılacak. Haziran ayı seminer tarihleri belli oldu. 
2017 Dini Günler Takvimi incelendiğinde bu yıl Ramazan Bayramı'nın 24-27 Haziran 2017 tarihlerinde olduğunu göreceksiniz. 28-29-30 Haziran 2017 tarihlerinde de yine seminer göründüğüne göre öğretmenler ''seminerler hangi tarihlerde olacak?'' sorusunu soruyor.  
Ramazan Bayramından sonraki günlerde de seminer olup olmayacağı yada o günlerin yani 28-29-30 Haziran 2017 tarihlerinin tatil ilan edilip edilmeyeceği, seminerlerin istenilen ilde alınıp alınamayacağı, sadece 2. haftanın mı yoksa seminerlerin tamamının mı istenilen ilde alınıp alınamayacağı konuları hakkında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.
 

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maçtan sonra kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Maçtan sonra kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Sınav ücretleri ile ilgili önemli gelişme
Sınav ücretleri ile ilgili önemli gelişme