Öğretmen fıkrası

Öğretmen fıkrası. En komik öğretmen fıkrası. İşte sizin için seçtiğimiz öğretmen fıkrası... Fıkralar devam edecek. Amerika'da bir ilkokulda öğretmen çocuklara evde ders alınabilecek bir hikaye yaratmalarını, ertesi gün sınıfta okuyacaklarını söylemiş. Ertesi gün çocuklar hikayelerini anlatmaya başlamış. 

Öğretmen fıkrası
07 Ekim 2018 - 20:06

Amerikada bir ilkokulda öğretmen çocuklara evde ders alınabilecek bir hikaye yaratmalarını, ertesi gün sınıfta okuyacaklarını söylemiş. Ertesi gün çocuklar hikayelerini anlatmaya başlamış. 
İlk sırada küçük Suzi varmış. Başlamış anlatmaya: 
- Bizim çiftliğimiz var. Bir gün babamla yumurtaları topladık, bir sepete koyduk. Arabayla giderken bir tümsekten geçtik, sepet devrildi ve yumurtaların hepsi kırıldı." 
Öğretmen: 
- Güzeel. Peki bu hikayeden alınacak ders nedir? 
- Bütün yumurtaları aynı sepete koyma. 
- Aferim çok güzel. Lily sıra sende. 
Küçük Lily tahtaya kalkmış ve anlatmaya başlamış: 
- Bizim de bir çiftliğimiz var. Babam yumurtalardan civciv çıkması için onları kuluçka makinesine koyar geçen hafta 12 yumurta koydu. 12 civcivi olacağını sanıyordu, ama sadece 8 inden civciv çıktı. 
- Eveeet. Peki burdan alınacak ders nedir? 
- Yumurtadan çıkmamış tavukları sayma 
- Aferim bu da çok güzel. Billy, sıra sende 
Küçük Billy tahtaya kalkmış ve anlatmaya başlamış: 
- Amcam Ted Vietnam Savaşına katılmıştı. Bir gün helikopterle bir göreve giderken helikopter vurulmuş. Ted Amcam helikopter düşmeden elinde bir makinalı tüfek, bir kasatura ve bir şişe bira ile atlamayı başarmış. Paraşütüyle yere inerken yolda birayı içip bitirmiş. İnince mermisi bitene kadar makinalı tüfeğiyle 70 kişiyi haklamış. Sonra kasatura kırılana dek onunla 20 kişiyi halletmiş. Sonra da son 10 kişiyi de silahsız bitirmiş. 
- Böyle korkunç bir hikayeden alınacak ne ders olabilir? 
- İçince Ted Amcama bulaşmayın... 


Bu haber 3320 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort