Ögretmen çift saldırıya uğradı, kocasını ölümüne savundu

Öğretmen çift, silahlı saldırıya uğradı. Eşi İbrahim K.  binerek uzaklaştı. Eşi Meral K. uzun süre saldırganla boğuştu.

30 Eylül 2017 - 16:59 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:58

Çorum’da evden çıkan öğretmen çift, aralarında husumet bulunan bir kişinin silahlı saldırına uğradı. Arbede sırasında Milli Eğitim Müdürlüğü müfettişi İbrahim K. otomobiline binerek uzaklaşırken, eşi Meral K. uzun süre saldırganla mücadele etti. Olay bir mahalleli tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Yakalanan saldırgan tutuklandı.

Buharaevler Mahallesi’nde 2 gün önce meydana gelen olayda Milli Eğitim Müdürlüğü’nde müfettiş olan İbrahim K. ile öğretmen eşi Meral K., işe gitmek üzere evden çıktı. Çift otomobile binmek üzereyken aralarında önceden husumet bulunan ve evden çıkmalarını bekleyen Ahmet Fevzi B. tarafından önleri kesildi.

KOCASI KAÇTI…

Saldırgan elinde tabanca ile karı kocanın üzerine yürüyerek havaya ateş etti. İbrahim K. otomobiline binip uzaklaştı. Olay yerinde kalan eşi Meral K. ise, Ahmet Fevzi B. ile tartışmaya başladı. Meral K., ”Allah rızası için yardım edin. Bir Allah’ın kulu yok mu yardım edecek” diye bağırdı. Saldırganın elindeki tabancayı almaya çalışan Meral K. yaşadığı korkuya daha fazla dayanamayarak bayılarak yere yığıldı. Silahlı saldırgana yaklaşamayan mahalleliler ise durumu polise bildirdi. Kendisini bu eyleminden vazgeçirmek için çaba gösterenlerin yaklaşmasına da izin vermeyen Ahmet Fevzi B. elindeki tabancayla havaya ateş etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her Öğretmenin Bilmesi Gereken Altı Bilimsel İlke
Her Öğretmenin Bilmesi Gereken Altı Bilimsel İlke
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor